Likes Likes:  0
Resultaten 1 tot 4 van de 4
Geen
  1. #1
    Eigen hosting beginnen.
    geregistreerd gebruiker
    1 Berichten
    Ingeschreven
    27/09/09

    Locatie
    nvt

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Thread Starter

    Eigen hosting beginnen.

    Goedendag,

    Graag zou ik binnenkort een kleine hosting bedrijf beginnen. Nu weet ik dat er een aantal dingen bij komen kijken zoals een

    Kamer van koophandel nummer.
    Zakelijke rekening
    Eigen server / Website
    Een adres om post te ontvangen (Postbus)

    De kleine kerntaken snap ik nu wel. Maar ik vroeg me af hoe kan je domeinen op je eigen server laten registreren. Nu lees ik bij ISDN een aantal domeinamen kopen/huren per kwartaal. Maar er zijn ook overige domeinen zoals .net .com. eu. etc.. Kun je deze ook bij ISDN registreren of moet dat bij Joker / Prenames? Hopelijk kan er iemand hier meer informatie over geven.


    Groet,

    Peter

  2. #2
    Eigen hosting beginnen.
    ISPConnect
    3.772 Berichten
    Ingeschreven
    10/01/07

    Locatie
    Nieuwegein

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    134 Berichten zijn liked


    Naam: Marin Heideman
    Bedrijf: DigiState B.V.
    URL: http://www.digistate.nl
    ISPConnect: Lid
    View mheideman's profile on LinkedIn

    Hi,

    Ten eerste:
    Het is SIDN en niet ISDN (dat is heel wat anders)

    Ten tweede:
    Gebruik de zoekfunctie op dit Forum, je bent echt niet de eerste met deze vraag. Om je toch een beetje te helpen, kijk eens naar TransIP, Openprovider o.i.d. Dit kan ook voor .nl een voordeel zijn. Bij de SIDN betaal je namelijk contributie van ca. 600 per jaar. Over de voor- en nadelen hiervan lopen al meerdere topics. En als je de site van de SIDN goed hebt bestudeerd weet je dat ze alleen maar .nl namen uitgeven.

    Ten derde:
    Zoek eea goed uit, kijk of er nog wel markt voor je is e.d. Een "eigen server" is bijvoorbeeld geen "kleine kerntaak" Een een goede telefonische support is belangrijker dan een postbus Bezint eer ge begint....
    Marin Heideman (DigiState B.V.)

  3. #3
    Eigen hosting beginnen.
    Internet Services
    3.204 Berichten
    Ingeschreven
    27/03/06

    Locatie
    Utrecht

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    43 Berichten zijn liked


    Naam: Jeroen
    View nl.linkedin.com/in/jeroenvheugten's profile on LinkedIn

    Zoals Digistate al aangeeft zijn er flinke kosten aan de domeinpartners verbonden. Je kunt lid worden van de SIDN, dan betaal je ca. 600 euro contributie per jaar, maar betaal je vrij weinig voor de domeinen (3,90 oid). Dat is alleen .nl.
    Buitenlandse domeinen kan je regelen via bijvoorbeeld Key-Systems.

    Optie 2 is; je koopt je domeinen in bij een ander bedrijf, bijvoorbeeld TransIP, ODR, DotDNS, Enom enzovoort. Daar betaal je geen contributie, maar meer voor je domeinen.

    Daarnaast let ook op de andere kosten;

    Zakelijke rekening vanaf ca. 100 euro p.j.
    KvK vanaf 40 euro p.j.
    Postbus 127.75 p.j.

    Dan komt nog het punt server;

    Je hebt de volgende opties:

    - Resellerpakket: Je hoeft niks aan beheer te doen, de hoster regelt alles voor jou. Ook whitelabel mogelijk. Kosten zijn in verhouding hoger, want je krijgt vaak minder dataverkeer/ruimte. Bij de budget-hosters krijg je wel veel dataverkeer, maar staan er zoveel sites op de server dat het traag is / wordt. (ca. 5-25 euro per maand)

    - (Managed)Dedicated Server: Je huurt een dedicated server en regelt het beheer zelf. De verhurende partij doet het hardware beheer, jij doet het software beheer. Eventueel kun je het software deel ook uitbesteden tegen meerprijs. (ca 50-100 euro per maand)

    - Colocatie: Je koopt zelf een server en plaatst deze in het datacentrum. Je doet zelf het hard- en software management. Dit is de goedkoopste optie in verhouding, maar je moet wel zelf een hoop werk verrichten. (ca 35-50 euro per maand)

  4. #4
    Eigen hosting beginnen.
    Biertje?
    210 Berichten
    Ingeschreven
    07/04/08

    Locatie
    Amsterdam / Utrecht

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    kosten van o.a. boekhouder en evt andere verzekeringen zijn ook wel handig.. neem bijv. een rechtsbijstand verzekering en een goede boekhouder dit gaat geld opleveren!

    daarnaast moet je denken aan dat je als je het goed wil doen 24/7 beschikbaar bent en dat je als je alleen bent ook niet zo makkelijk op vakantie gaat.

    Kimm

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics