Verhuizing is vandaag goed verlopen, staat nu netjes in mijn account.
Likes: 0
Verhuizing is vandaag goed verlopen, staat nu netjes in mijn account.
Raarrrrr vaag verhaal... een klant die zomaar een domein voor zijn provider registreert en verder niets![]()
m@@n
Kennelijk berichten nodig?
Je hebt dus heel duidelijk het verhaal niet goed gelezen.
Nou een heel klein beetje raar verhaal is het toch wel in mijn optiek. Een klant van jou is tevreden over het product en registreert dus om jou te plezieren whatever.be en dan ook nog op jouw naam + zonder jou er blijkbaar iets over te vertellen dat ie dat heeft gedaan.
Die combinatie maakt het toch wel apart. Ik kan me best voorstellen dat iemand zoiets doet hoor daar niet van. Maar dan eerder op eigen naam + aanbod naar jou dat je 'm over kan laten zetten als je dat wilt. Maar er toch minimaal een stukje met jou communiceert.
Het niet communiceren naar mij toe vind ik ook vreemd uiteraard. Voor mij was het in eerste instantie ook niet zichtbaar dus dat het op mijn naam stond.
Waarom klant het zo gedaan heeft voor mij weet ik dus ook niet jammer genoeg.