Oorspronkelijk geplaatst door
JPP
Beste Allen,
Ik ken dit hostingbedrijf, zij zijn een reclamebureau en verzorgen reeds jaren al mijn reclameuittingen. Ik heb mijn account manager eens gebeld toen ik las en hij vertelde mij de andere kant van het verhaal.
Sigrid van Dort, laten we het beestje maar bij de naam noemen, dat doet Sigrid zelf ook, heeft een eenvoudig hosting abonnement. Echter het blijkt dat zij allerlei zware grafische bestanden door haar klanten op de server van het hostingbedrijf zet. Dit is niet de bedoeling. Het hosting bedrijf heeft haar daarvoor een ftp account aangeboden, van 1 januari 2008, met terugwerkende kracht, echter hoefde pas betaald te worden vanaf 1 juni. Dit is dus die zgn frauduleuze factuur. Sigrid kan dus het verschil tussen een offerte en een factuur niet maken ;-( .
Hier wilde ze geen gebruik van maken, maar ging wel door met uploaden van zware bestanden, daardoor heeft het hosting bedrijf, en terecht, de ftp veranderd. Het wachtwoord van het email is ongewijzigd gebleven en staat ook los van ftp.
Sigrid schijnt een dame te zijn, nou ja een echte dame doet dit niet, die wel kan dtp-en maar webdesign niet beheerst en iedere keer als zij weer haar eigen website verprutst probeerd ze het hosting bedrijf de schuld te geven dat het aan de server ligt.
Beste allen, ik zou dit verhaal dus maar met een korreltje zout nemen. Ik werk al heel lang met ze, heb een antal urls bij ze lopen en dat gaat perfect. Het is niet zo dat ze voor elk uurtje een factuurtje sturen en ik krijg altijd goede adviezen en nette prijsopgaven. Ik vind het dan ook niet netjes dat zo'n figuur eenzijdig zo'n leugenachtig verhaal plaatst vandaar dat ik even reageerde.