Likes: 0
Mijn hoofd.
Maar dat komt omdat ik vrijwel alle WIPO zaken en rechtzaken over domeinnamen lees.
Op domjur.nl, rechtspraak.nl en http://www.wipo.int/amc/en/domains/decisions.html is vrijwel alles te vinden.
Ben nu ook een halve expert (NOT)... het schijnt dat de Complainants al kosten hebben gemaakt mbt WIPO. ik heb ff advocaat van Complainants gesproken. was wel aardig maar. een bod is voor hun dus het betalen van de WiPO fee die reeds is voldaan door Complainants en overdracht van domain?????Hello acht jaar niks illegaals gedaan whatsoever nor reference naar welke adult content dan ook of die gare poppetje van hun in tegenstelling tot *.net en dan gewoon overdragen dat kan er bij mij dus niet in. Wellicht ben ik nu emotioneel aan het worden en nee ik wil geen gouden bergen maar een rebate mag toch wel gevraagd worden of niet???
![]()

Ik zou het vanuit een andere invalshoek bekijken. Stel dat ze ECHT denken dat ze het kunnen winnen - zouden ze dan uberhaubt dat voorstel hebben gedaan?
Ik zou het eens van de zonnige kant bekijken - als je dit wint kun je uiteindelijk zelf bakken met geld ervoor binnenslepen. Uiteraard moet je dan wel zorgen dat je het wint, maar ik denk dat dat met de juist aanpak geen probleem zou moeten zijn (als je verhaal klopt, uiteraard).
Ik ben nog nooit beland in dergelijke procedures, wel hebben wij geschillen meegemaakt welke onderling zijn opgelost met geen tot weinig gerechtelijke kosten.
Betreft WIPO, dat is iets wat ik wel ken, en weet dat je dit zeer serieus moet nemen. Als deze mensen bij WIPO een merkenrecht hebben, welke ook aktief is in Nederland (kun je uitzoeken), en dit recht was aktief voordat jij je domeinnaam had vastgelegd, dan ben je je domeinnaam even kort door de bocht gewoon kwijt.
Als het merk later is vastgelegd dan je domeinregistratie maak je nog kans dit af te wenden. Het kan ook gewoon een ordinaire dreiging zijn om je proberen te intimideren en zo te dwingen tot afgifte van het domein. Uit je post maak ik op dat je niet goed weet wie of wat WIPO is. In het kort, dit is >>HET<< wereldwijde merkenrechten bureau.
-edit-
Wat ik aanraad is om gewoon uit te zoeken bij WIPO of dit merk idd. is geregistreerd, en wanneer deze in werking is gesteld. Tevens even aankloppen bij het merken bureau in Nederland met dezelfde vraag. Zij zullen in een database dit merk opzoeken.
Laatst gewijzigd door LevelTen; 21/04/08 om 22:43.