Voor degene die geen deelnemer zijn maar willen weten waar het over gaat zie hier het formulier. Ik zou zeggen copy de vragen en het antwoord in je eigen post.
Consultatie
In 2006 heeft tijdens het Domeinnaamdebat een consultatie plaatsgevonden met betrekking tot numerieke domeinamen en de wijze van introduceren. Dit heeft geleid heeft tot een concreet advies, namelijk starten met een sunrise en vervolgens een landrush. SIDN heeft dat advies gebruikt als uitgangspunt bij de introductie van numerieke .nl-domeinamen.
1. Bent u het eens met deze wijze van consultatie?
ja
nee, omdat
2. Vindt u het juist dat SIDN het advies van de lokale internetgemeenschap heeft opgevolgd en daarom heeft gekozen voor de landrush-methode?
ja
nee, omdat
Voorbereiding op de landrush
3. SIDN heeft op 23 januari 2008 het 'Draaiboek Landrush Numerieke Domeinnamen' beschikbaar gesteld op de deelnemerssite. Hebt u hiervan kennisgenomen?
ja
nee
4. Was het draaiboek voldoende informatief?
ja
nee, omdat
5. Voorzag u naar aanleiding van het gepubliceerde draaiboek dat er problemen zouden kunnen ontstaan tijdens de landrush?
ja
nee (ga naar vraag 7)
6. Wanneer u op basis van het draaiboek problemen voorzag, heeft u hierover contact gezocht met SIDN?
ja
nee
SIDN heeft de volgende maatregelen genomen om de landrush in goede banen te leiden:
1. het bieden van een hoge verwerkingscapaciteit (100x hoger dan normaal) apart van de capaciteit voor "normale" registraties
2. het niet kunnen indienen van batchaanvragen
3. per IP-adres maar één verbinding toestaan.
7. Bent u van mening dat SIDN juiste maatregelen heeft genomen om de landrush in goede banen te leiden?
ja
nee, omdat
Landrushperiode
8. Hoeveel aanvragen voor numerieke domeinnamen heeft u getracht in te dienen tijdens de landrush?
Voor uw klanten/houders
Voor uzelf
9. Hoeveel van de aangevraagde numerieke domeinnamen zijn er na afronding van de landrush toegekend?
Toegekende domeinnamen aan uw klanten/houders
Toegekende domeinnamen aan uzelf
10. Hebt u problemen ondervonden met de bereikbaarheid van de mailserver van SIDN tijdens de landrush-periode?
ja, namelijk
nee
11. Hebt u tijdens de landrush-periode contact gezocht met SIDN?
ja
nee
12. Was de SIDN voldoende bereikbaar tijdens de landrush?
ja
nee, omdat
Periode na de landrush
13. Bent u na de landrush voldoende geïnformeerd over het verloop en de uitkomsten?
ja
nee, omdat
Door de overweldigende belangstelling is het veel partijen niet gelukt de door hen gewenste domeinnamen te registreren.
14. Bent u van mening dat de landrush eerlijk is verlopen?
ja
nee, omdat
15. Hebt u verder vragen/opmerkingen t.a.v. van de Landrush Numerieke Domeinnamen?
16. Wilt u dat SIDN hierover contact met u opneemt?
ja
nee

Likes:


