Likes: 0
Ik dacht al, waar blijf je nou
Ik had het vannochtend vroeg al gelezen.
Maar dat neemt niet weg dat er nog steeds geen zinnig woord over je domein te zeggen is.
Je moet de toekomst afwachten. Er zijn honderden ontwikkelingen gaande waar allemaal namen voor te bedenken zijn, maar je moet nog altijd afwachten wat de interesse voor je domein zal zijn, of het bezoekers zal trekken e.d.
Domeinhandel is grotendeels een kwestie van speculeren.
Ik bezit zelf ook tientallen zoniet honderden speculatieve domeinnamen, maar daar ga ik ook geen waardebepaling voor aanvragen.
Ik wacht gewoon de toekomst af.
Speculatieve objecten hebben ook een waarde alleen is die lastiger te bepalen. Uit gemak of onkunde is het dus heel verleidelijk om reg fee te roepen.Origineel geplaatst door janneman
Ik bezit zelf ook tientallen zoniet honderden speculatieve domeinnamen, maar daar ga ik ook geen waardebepaling voor aanvragen.
Ik wacht gewoon de toekomst af. [/B]
Ik denk niet dat als een van de reg fee roepers dit domein in handen zou krijgen ze het voor de reg fee zouden willen verkopen. Maar misschien ook wel, is natuurlijk afhankelijk van de intelligentie. Ik durf te wedden dat dit domein aanzienlijk bezocht gaat worden als de technologie in producten geintegreerd wordt.
jij hoeft eigenlijk helemaal geen apprasials te vragen, ik weet ook zeker dat al mijn domeinnamen aanzienlijk bezocht gaan worden ALS de technologie in de producten wordt geintegreerd!
Ik heb die displays wel eens in mijn handen gehad, maar er staat me bij dat er andere namen voor verzonnen waren. Daarnaast kan ik me niet voorstellen dat mensen naar een domein op zoek gaan wat de naam draagt van een veelgebruikte techniek. Ik bedoel er wordt NAND flash geheugen toegepast in een iPod, maar niemand die nandflash.com in gaat typen (.nl is nog vrij, grijp je kans!).
Mijn appraisal: mid xx omdat het wat type-ins op kan leveren.
LCD is ook een techniek voor televisieschermen, een dergelijk domein word wel zeker bezocht, een of ander geheugen systeem moet je bij mij niet mee aankomen. Er zijn verschillen in kleine en grote onderdelen van een apparaat, een oprolbaar scherm is een keyfactor.
Er zijn meerdere namen maar roll-up display is de meest relevante. Rollable wordt door polymer vision gebruikt (ontwikkelaar) maar zo wordt het nauwelijks in nieuwsberichten genoemd. Roll-up display is gewoon het engelse woord voor oprolbaar scherm, punt uit.
Ik heb het gevoel dat mensen die een appraisal gegeven hebben de waarde van de technologie niet kennen. Ik heb liever een appraisal van iemand die wel weet waar er over gepraat wordt. Iemand?
zie 1 post hoger.Origineel geplaatst door de_majoor
Ik heb liever een appraisal van iemand die wel weet waar er over gepraat wordt. Iemand?
Ach we weten toch niks van domeinen, want hij heeft zo zijn eigen mening.
Dat er hier zijn onder de reacties die 750 (en sommige nog veel meer) per maand verdienen aan gewone inkomsten is maar bijzaak, we weten er niks van![]()
Aan de TS: ik denk niet dat je hier de mensen zult vinden die je zoekt.
Daarvoor is dit niet de juiste plaats maar ik betwijfel ook een beetje of je elders positievere reakties zult krijgen.
Probeer het eens op dnforum.com of namepros.com, als ze er daar ook niets inzien dan moet je je serieus afvragen of je jezelf niet rijker rekent dan je bent.
Aan de rest: vanaf nu geen enkele offtopic reactie meer in deze thread, en ook "meningen" anders dan een waardebepaling beschouw ik nu als offtopic omdat we anders wel eeuwen door kunnen gaan.