Ik ben niet zo heel erg bekend op dit gebied maar ik ben van mening dat je best een gokje kunt wagen.Origineel geplaatst door janneman
Ja, bied 'm Johnnie eens aan, en ga dan bij de deur liggen wachten op een dikke envelop.
Niet om lullig te doen, maar als je een site exploiteert op het gebied van domeinhandel dan is het wijs om je ook feitelijk te verdiepen in jurisprudentie en de do's en don'ts van deze handel.
Waarom zou John de Mol niet 300~400 euro neerleggen voor deze naam? Iedereen roept meteen dat je dan een aangetekende brief krijgt etc. Maar je kan het toch proberen? Voor het zelfde geld heeft hij geen zin om hierin een procedure te stoppen en betaald hij die 300~400 euro wel. (Wat is dat nou voor hem!).
Als je een domeinnaam registreerd voor 5 euro kan je het altijd proberen toch? Ik probeerde het gewoon. Je kan hem altijd (optijd!!) laten droppen/afstaan of zie ik dit verkeerd?

Likes:


Quote