Geachte heer Santema,
Hartelijk dank voor uw e-mail bericht.
Microsoft houdt de website
www.msnmessenger.nl scherp in de gaten in verband met het mogelijk schenden van product-, merken- en copyright rechten die toehoren aan Microsoft Corporation.
MSN, het MSN logo en het Messenger Service logo zijn geregistreerde handelsmerken van Microsoft Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen.
Wilt u er zeker van zijn dat u de rechten van Microsoft niet schendt, kijkt u dan eens op onze website:
http://www.microsoft.com/mscorp/ip/t.../gnlguide.asp.
Aan het bovenstaande kunt u geen rechten ontlenen voor wat betreft het gebruik van het door u aangegeven domein. Alle sites die expliciete verwijzingen bevatten richting een of meerdere van onze producten, in domeinnaam en/of inhoud, worden door ons op de voet gevolgd.
Op schending van onze rechten zullen wij dan ook gepaste actie ondernemen.
Wanneer u nog verdere vragen heeft, zijn wij u graag verder van dienst. Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 8:30 tot 17:30 uur op telefoonnummer 020-5001500, optie 2.
Met vriendelijke groet,
Microsoft Contact Center