Hallo,
Ik ben zeer benieuwd naar een grove inschatting van de waarden van de volgende domeinnamen.
bestelcompany.nl
boodschapgemak.nl
tuincompany.nl
desoapserie.nl
Dank alvast!
Vaan
Likes: 0
Hallo,
Ik ben zeer benieuwd naar een grove inschatting van de waarden van de volgende domeinnamen.
bestelcompany.nl
boodschapgemak.nl
tuincompany.nl
desoapserie.nl
Dank alvast!
Vaan
Regfee
goed verhaal, lekker kort. Misschien handig om te onderbouwen?

Dank.
Maar sorry mensen, ik ben een leek: wat is regfee?
En webmeso:
je geeft een iets uitgebreiderere toelichting t.a.v. de namen met company erin, maar de twee namen zonder company? Of moet ik met ... 'regfee' genoeg weten ......?
Ik heb de namen door een gratis waarderingstool bij Sedo laten halen, en het prijsadvies was 500 USD per naam. Dat het dan exact dezelfde prijs was voor alle vier de namen vond ik wel weer een beetje opmerkelijk... Iemand ervaring met de prijsadviezen van Sedo?
Dank weer.
Vaan
Regfee = Registration fee
Aka, niks waard.
Geen enkele geautomatiseerde prijs bepaler is correct en zinvol.
Triloxigen,
Ik had gehoopt/gedacht dat een geautomatiseerde prijstool van Sedo wel enigszins realistisch zou zijn.
Dank voor de info!
Vaan
Nee, zeker niet. Waarop zou deze de prijs realistisch kunnen baseren dan>?
Yeah right. Volgens die redenering zijn schoenenshop.nl, telefoonshop.nl, keukenshop.nl etc. ook niks waard. Mocht je die toevallig in bezit hebben dan wil ik ze graag voor regfee overnemen. Die combi Nederlands-Engels in een .nl domein is een kulargument. Sommige Engelse woorden zijn opgenomen in het alledaagse taalgebruik en dan is er geen enkel probleem.
/Ontopic:
Ik vind het vier keer niks omdat het gekunstelde en lelijke constructies zijn, waar tientallen alternatieven voor zijn te bedenken die een stuk mooier zijn.
Een domeinnaam met de term shop zal ook wel heen aantrekkelijk moeten zijn om het wat waard te worden. Echter is shop vele malen meer ingeburgerd als woord en dus meer geaccepteerd.
Company is daar geen van.