Als ik die naam moet verkopen aan BNR.nl, BusinessNieuwsRadio,
wat is dan een schappelijk bedrag? En hoe moet ik dat laten betalen
(aangezien ik geen bedrijf ben)?
Wat zouden jullie ervoor vragen?
(bevat nu een zero-frame dat bnr.nl opent)
Likes: 0
Als ik die naam moet verkopen aan BNR.nl, BusinessNieuwsRadio,
wat is dan een schappelijk bedrag? En hoe moet ik dat laten betalen
(aangezien ik geen bedrijf ben)?
Wat zouden jullie ervoor vragen?
(bevat nu een zero-frame dat bnr.nl opent)
Wow, niet allemaal tegelijk graag ;-)
Je vraag is een beetje vaag.
Heeft bnr.nl aan je gevraagd of ze de naam kunnen kopen, of wil je de naam aan gaan bieden aan bnr.nl in de veronderstelling dat ze de .fm er wel bij zouden willen hebben?
Krijg inderdaad ook de indruk dat de naam geregistreerd is in de hoop deze te kunnen verkopen... ben bang dat als dit de bedoeling is dat je van een koude kermis thuis gaat komen.
En het leuke is dat dit gepost is op een openbaar forum.. dus zullen de advocaten van BNR leuk vinden...
Mwoah, dat zal wel meevallen.
Er is niets mis met het registreren van een naam met als enige doel deze weer door te verkopen, en in het geval van een drieletter domein is dat juridisch gezien ook niet zo'n punt.
Maar voor de vraagprijs kan het een enorm verschil maken of je om een prijs gevraagd wordt of dat je zelf gaat aanbieden.
Nou, het geval wil dat men mij reeds heeft gecontacteerd over de naam (overigens zonder erbij te vertellen wat men wil, of men er iets mee wil, etc.). Het is aan mij om erop te reageren, en mijn punt is: Ik geef hem niet zomaar weg, en ga dus een bedrag noemen.
Overigens linkt de naam nu naar bnr.nl door omdat ik daar ooit werkzaam was. Dat is tevens waardoor ik de naam 'in bezit' heb. Al werkende ontdekte ik namelijk dat 'ie vrij was, en heb 'm destijds gewoon op mijn naam registered omdat niemand anders het wilde doen.
Dus, nog een keer:
Als ik die naam wil verkopen, wat is dan een schappelijk bedrag?
Laatst gewijzigd door MusicMaestro; 17/12/07 om 16:57.
500 euro
Ik denk dat zo'n 2000 euro een juister bedrag is
Dat was ook wat ik ongeveer in gedachten had.
Overigens zou ik het op prijs stellen als de heren beheerders deze draad geheel uit de database zouden verwijderen, want het mag van mij best publieke info zijn, maar dat het bij de eerste hits in google komt te staan is wat teveel van het goede.
Weinig aan te doen dat het in Google komt, WHT is en blijft een gewoon publiek forum.
Nogmaals het verzoek om deze thread te verwijderen uit de database. Ik denk niet dat het in wat voor vorm dan ook informatief of nuttig is deze draad te behouden voor eeuwige archivering.
Edit: zie dat deze al uit 2007 is.. sorry
threads worden niet verwijderd, staat volgens mij wel ergens in de voorwaarden. Nu kick je hem zelf weer omhoog dus komt hij ook weer netjes in Google..
Typisch gevalletje; eigen schuld
Marin Heideman (DigiState B.V.)