Titel: Free Banners and Buttons
Domeinnaam: http://www.freebannersandbuttons.com (& http://www.freebuttonsandbanners.com)
Ik heb het domein eind 2008 overgenomen. Het domein is actief sinds 2006: http://web.archive.org/web/*/http://...andbuttons.com
Ik heb er een Wordpress installatie op draaien. Het geheel is goedgekeurd bij BuySellAds, maar ik heb er nog onvoldoende mee gedaan. Het logo heb ik uniek laten ontwerpen en wordt er uiteindelijk bij geleverd in .ai (vector). Ik heb tevens later het domein freebuttonsandbanners.com erbij genomen; achteraf niet helemaal logisch geweest.
Traffic Juli 2010: 1.486 uniek per maand via GA gemeten (2.768 paginaweergaves) (stijging 16% per maand).
Bron traffic: Verwijzende sites 60,50%, zoekmachines 31,29%, direct verkeer 8,21%
Inkomsten: <€20 per maand
Google hits: "free banners": 31,900,000
Google hits: "free buttons": 107,000,000
Maandelijks wereldwijd 'free buttons': 90.500
Maandelijks wereldwijd 'free banners': 90.500
Google Pagerank: 2/10
Hopelijk kan iemand hier wat zinnigs over vertellen. Input rond hoe/waar zo'n domein het beste te verkopen is zou ik ook erg handig vinden; aangezien ik helaas niet voldoende tijd heb om hier echt wat van te maken. Een serieuze bron van inkomsten zijn (print) banner makers in de VS. Ik heb al een paar regelingen; zij willen op fbab relevante links afnemen voor hun offline print business.
Hoewel traffic en PR momenteel niet al te hoog zijn had de site een tijd terug PR4. Met wat toewijding en linkbuilding moet dat wel weer mogelijk zijn. Traffic zat vorig jaar rond de 3000/4000 uniek per maand, maar dat kwam vooral door een item op digg.

Likes:


.
Quote