Rene, ik wil hier alsnog graag even op reageren (en de rest hoeft hier niet meer op verder te gaan, dank). Zoekresultaten of exacte zoekwoorden heeft echt helemaal niets te maken met hoeveel er op een website gezocht wordt. Het heeft te maken met hoe vaak een woord voorkomt op het Internet. Het lijkt me dan duidelijk dat "liefde" enorm vaak voorkomt omdat het een generiek alledaags begrip is. Als je zoekt op "auto" heb je exact hetzelfde, maar dat betekent niet dat auto.nu per direct 1 miljoen euro waard is omdat je een eigen automerk ermee op zou kunnen zetten. Je moet er altijd bij nadenken dat iets opzetten ook veel geld kost.
Daarna ga je zoekwoorden vergelijken met procenten die jouw website gaan bezoeken. Zoekwoorden gaan geen websites bezoeken, het zijn de mensen die jouw website bezoeken en als jij gaat zorgen voor 1% van al die exacte zoekwoorden op jouw website dan gaat google je hoe dan ook als spammer beoordelen. Snap de verschillen!
Ook hoor ik steeds vaker dat een domeinnaam waard is gelang de zoekresultaten die Google eraan bindt. Ooit al eens een paar keer op de refresh knop bij Google geramd en gezien dat je gewoon random een cijfertje te zien krijgt van verschillende servers?
Ik krijg dit voornamelijk te horen van (no offense) nieuwelingen in de business die goedkoop domeinnamen willen overnemen en er heilig van overtuigd zijn gelijk te hebben, en die dan ook te moeten krijgen.
Ik ben blij dat je de meningen nu accepteert, want toen ik je eerste zin van deze posting las had ik niet dat idee. Je moet weten dat JIJ om een waardebepaling vraagt aan ANDEREN. Dat betekent kort gezegd dat je aan anderen vraagt hoe ZIJ erover ZOUDEN denken. Als ZIJ de domeinnaam sex.com 10 euro waard vinden wil dat niet zeggen dat dat ook zo is, maar dan wil dat zeggen dat ZIJ die domeinnaam voor 10 euro zouden verkopen. Als jij er daarna 10 miljoen euro voor beurt dan weet jij wel beter. Enige is dat je goed doet om te kijken naar het aantal postings van de mensen die een reactie geven, naar hun branche en naar de manier waarop ze een reactie geven om de teksten enigszins te nuanceren. Vaak zie ik op het forum eendagsvliegen langskomen die een verrotte waardebepaling geven en je dan nooit meer ziet. Bepaalde mensen die hier reageren doen anders aardig mee![]()

Likes:



Quote
moet dus nog verder gevuld worden!