12345
Bedankt !
Likes: 0
12345
Bedankt !
Laatst gewijzigd door Troublesome; 12/05/09 om 15:08.
Nou ik denk dan HUN vriend google al snel op dit topic terecht komt, niet zo'n slimme aktie als je het mij vraagt ....
Het is dan ook niet mijn bedoeling om dit topic hier lang te laten staan.
Afijn, en dan nog.
Enig idee wat ik kan vragen Erik H. ?
Bedankt!
@ troublesome: zolang je hier geen admin bent lijkt het me erg lastig een topic te verwijderen want dat .. eh .. kan niet.
Daarnaast geef je in het topic letterlijk toe dat je de domeinnaam hebt geregistreerd op basis van de 2008-versie. En blijkbaar vergeet je sowieso het oneindige geheugen van het internet.
Persoonlijk zou ik zeggen "geef ze gewoon dat domein" maar daar ben jij het vast weer niet mee eens ...
Nee uiteraard niet.
Misschien dat er andere mensen zijn die mij wel verder kunnen helpen?
Ik geef je ook het advies om de domeinnaam lekker over te dragen. Je kan hier natuurlijk wel een paar tientjes voor vragen!
paar tientjes
Inderdaad een paar euro is misschien beter voor de gemaakte kosten van jouw kant.
Verder zou ik er niet teveel mee doen aangezien je zelf aangeeft dat het op basis van de 2008 site geregistreerd is ( wat eigenlijk wel een beetje treurig is maar ja er blijven altijd aasgieren op deze wereld )
Just my 0.02€
Hans Vermeulen
In ieder geval bedankt !
Geen dank! Tot ziens en succes met de verkoop van knipjanneman.nl!
Edit Janneman: ik vind het ook een leuke grap, maar hij kan nèt niet
Laatst gewijzigd door janneman; 12/05/09 om 16:25.
Doe je dit expres? Beetje flauw(maar het heeft mijn nieuwsgierigheid wel gestopt) om dan de domeinnaam in je reactie te zetten als hij de eerste post heeft aangepast
(nadat hij misschien tot in keer is gekomen dat het niet zo slim is om het zo op internet te kwakken)