Ik gebruik dit domein reeds jaren, het staat niet echt te koop.
Ik vraag me af wat het waard is. Als iemand bod doet dat ik niet kan weigeren, wil ik het wel verkopen.
Zo'n domein kan interessant zijn voor bv. DHL.
Likes: 0
Ik gebruik dit domein reeds jaren, het staat niet echt te koop.
Ik vraag me af wat het waard is. Als iemand bod doet dat ik niet kan weigeren, wil ik het wel verkopen.
Zo'n domein kan interessant zijn voor bv. DHL.
Onder de 1000 euro zou ik hem zeker niet weg doen, er zijn meerdere bedrijven in nederland en belgie die de naam hub gebruiken.
Precieze waarde hangt af van de in ieder geval de volgende factoren:
- aantal bezoekers
- positie in zoekmachines
- herkenbaarheid van de naam
- betekenis in land van herkomst
- aantal bedrijven die deze naam voeren/deels voeren
- omzetten van betreffende bedrijven
Ik zou er in elk geval voor proberen te zorgen dat de positie in zoekmachines in de top 10 is, zo maak je ook kans dat er een geïnteresseerd bedrijf het domein een keer bezoekt en deze te koop ziet staan. (Dus wel vermelden dat het domein te koop is).
Dit is de definitie uit wikionary:
The central part, usually cylindrical, of a wheel; the nave
A point where many routes meet and traffic is distributed, dispensed or diverted
Hongkong airport is one of the most important air traffic hubs in Asia.
Een hub is een word dat veel gebruikt wordt in logistiek en in netwerken. Het wordt zowel in het Engels als in het nederlands gebruikt.
In Sedo staat het te koop. 1.000 € is weinig voor zo'n domein.
Het domein wordt zonder website verkocht. Vroeger vermelde ik het hub.be aan mijn clandisie als een manier om gemakkelijk naar mijn website te komen. Tegenwoordig ben ik het moe om via telefoon steeds de naam ' hub.be' te moeten spellen, en zijn mijn klanten ook meer de firmanaam gewoon.
Ik vind het spijtig dat ik ook niet 'hup.be' heb. Maar ja.
hub is niet echt een veelgebruikte term nog hoor jongens. 300 euro reseller moet voldoende zijn.
Landingsgestel wordt ook veel door vliegtuigmaatschappijen gebruikt, daarom is Landingsgestel.nl nog niet veel waard. ;-)
Als bijv dhl er echt iets in zou zien, zouden ze allang contact met je hebben opgenomen.
Ik zou d'r gewoon een 'for sale' berichtje op zetten, zo'n domein raak je makkelijk kwijt voor 7.500,-.
Rick,
Waar basseer je deze prijs op?? iedereen roept maar wat naar mijn idee...
Ik heb het bij Sedo te koop staan. Vroeger heb ik het adres vermeld in reclame en op visitekaartjes. Daarom wordt het momenteel nog steeds gebruikt om op mijn website te komen.
"landingsgestel" is geen kort woord dat in verschillende talen wordt gebruikt. "boeing landingsgestel" of "airbus landingsgestel" leveren 0 hits op in google.
Het is natuurlijk zo dat voor een internationaal bedrijf hub.be minder interessant is als ze niet in elk land waar ze actief zijn het hub domein hebben.
Dan heb ik nog wel een paar vergelijkbare domeinen voor je die voor een stuk minder mag hebben.
Ik denk dat hub.be als handelswaarde hooguit een paar honderd euro doet en dan alleen nog als er echt fatsoenlijke traffic op zit. Als een enduser dit domein echt graag wil hebben dan kan het bedrag uiteraard hoger worden, maar mijn ervaring leert dat een .be sales van 7.500 een uitzonderlijke zeldzaamheid is. "Makkelijk kwijt voor 7.500,-" lijkt me uit de lucht gegrepen.
pan.be
bul.be
etc.
en nog een hele reeks generieke .be domeinen
Dat begrijp ik niet. Als het geen domein is voor endusers dan is traffic volgens mij juist het belangrijkste: óf je kan verkopen aan een enduser, óf je verdient aan traffic.Hub.be is geen domein voor eindgebruikers. Traffic is nog het minst belangerijk.
Laatst gewijzigd door leom; 06/06/07 om 22:33.
Deze zijn interessant, vooral als er traffic opzit, maar niet te vergelijken. Ze hebben geen betekenis in het business-to-business segment.
Ik denk dat ik me een beetje onduidelijk heb uitgedrukt. Hub.be is geen domein voor particulieren maar voor bedrijven.
Tik bv. hub.dhl.com in google. Je gaat een aantal domein zien als hkg-hub.dhl.com bru-hub.dhl.com vit-hub.dhl.com. Dhl zou een alias kunnen maken voor bru-hub.dhl.com nl. hub.be, dat scheelt hem in tipwerk.
Volgens mij praat je jezelf vooral richting een hoge prijs toe. Waarom zou DHL uberhaubt geintesseerd daarin zijn. Dan zouden ze ook hub.nl en hub.de en hub.es etc moeten registreren om het consistent te houden. Plus niet te vergeten dhl.nl, dhl.es etc
Ik zou hub.be zelf wantrouwen als het zich presenteerde als DHL site want dat verwacht ik dan altijd nog onder de dhl.com domein. En een site presenteer je als gemak dan richting een klant terwijl ik als eind gebruiker niet echt denk ik termen als hub bij DHL dat is meer kretelogie voor in de branche.
Afgezien van dat ik de term hub generieker vind als bijvoorbeeld 'server' in de ISP wereld op server.nl verwacht ik een verkoper van servers.
(Even gegoogled naar hub.dhl.com en dan wordt het nog minder interessant want zo op het oog worden dat soort sub domeinen alleen voor mail gebruikt en dan kom ik maar weer op dat pietje@brus-hub.dhl.com meer vertrouwen uitstraalt dan pietje@hub.be die zich voordoet als DHL representative)