Hoi
Ik mijn site benaderen zonder de domein nog te koppelen
http://46.21.172.157/~starline maar als ik deze invoer krijg ik de melding
"This function has been disabled" weet iemand hoe kan ik hem in direct admin kan enable?
Alvast bedankt,
Likes: 0
Hoi
Ik mijn site benaderen zonder de domein nog te koppelen
http://46.21.172.157/~starline maar als ik deze invoer krijg ik de melding
"This function has been disabled" weet iemand hoe kan ik hem in direct admin kan enable?
Alvast bedankt,
Is dit jouw eigen server of huur je deze ergens ?
Vraag je provider of ze dit kunnen regelen voor je, maar ik denk haast niet dat ze dit per domein in/uitschakelen.
subdomein.eigendomein.tld toevoegen in het account starline, als eigendomein.tld bestaat dan kun je de DNS via de server of via de eigen DNS hierheen instellen

Volgens mij bedoeld hij dat niet. Ik denk dat hij helemaal nog geen domeinnaam heeft (of nog niet resolved).subdomein.eigendomein.tld toevoegen in het account starline, als eigendomein.tld bestaat dan kun je de DNS via de server of via de eigen DNS hierheen instellen
Misschien kun je het hosts bestand op je computer aanpassen en daar de domeinnaam toevoegen en naar dit ip laten verwijzen.
Laatst gewijzigd door cfmweb; 22/10/11 om 10:55.
maar zijn hoster of iemand anders wel, je kunt gewoon iets gebruiken dat ergens in een DNS staat en resolved, daar voeg je dan een subdomein aan toe dat naar je server wijst en ook zo in het account gebruikt wordt
later als het echte domein resolved hoef je alleen een change domain te doen en klaar
maar je hosts file op je PC aanpassen is ook zeer werkbaar (totdat je het vergeet terug te zetten en het later voor vage problemen zorgt)
Hey bedankt voor de reacties,
Ik huur deze server en het gaat erom dat ik de website kan benaderen zonder dat ik een domeinnaam hoeft op te geven voorlopig. Ik moet namelijk deze website dupliceren.
De gedupliceerde website staat op mijn server (B) het origineel staat op een ander server (A). Het adres www.starlineproject.com is gekoppeld met server (A). Nou wil ik de website op server (B) benaderen zonder hem nog te resolven, normaal zou dat moeten lukken door http://46.21.172.157/~starline in te voeren maar hij pakt hem niet meer.
iedergeval ga ik het bovenstaande uitproberen en nogmaals bedankt voor de reacties
Waarschijnlijk is die tijdelijke URL disabled ivm suphp.
Als ik jou was zou ik het zo doen:
- Voeg domain pointer toe aan starlineproject.com op server B: new.starlineproject.com
- Ga naar DNS Management op server A en voeg de A record new toe met IP 46.21.172.157
- Reload named op server A en httpd op server B
- Ga naar http://new.starlineproject.com et voila!
Misschien moet je nog wel even in de config van de applicatie de URL tijdelijk wijzigen naar new.starlineproject.com, dat ligt aan de applicatie en de instellingen hiervan!
De methode die jij specifiek vraagt is deze:
http://help.directadmin.com/item.php?id=344
Alleen dan omgekeerd, toevoegen i.p.v. weghalen. Daarvoor moet je wel root toegang hebben tot die server maar als je die gehuurd hebt lijkt het me wel dat je die hebt.
Het idee van Keizer is echter een stuk makkelijker.