Voor mod_ruid hoeft er in DirectAdmin geen ondersteuning te zijn, voor suphp wel, vandaar. Mod_ruid werkt prima in combinatie met DirectAdmin en eender welk ander controlpanel.
Afdrukvoorbeeld
Voor mod_ruid hoeft er in DirectAdmin geen ondersteuning te zijn, voor suphp wel, vandaar. Mod_ruid werkt prima in combinatie met DirectAdmin en eender welk ander controlpanel.
Ik heb zowel suPHP als mod_ruid gebruikt (de laatste nog in gebruik). SuPHP is echt veel trager en brengt ook complicaties mee voor je DirectAdmin installatie (je moet een CLI binary ernaast houden omdat DirectAdmin dat verwacht).
mod_ruid is veel simpeler van opzet en daarmee veel krachtiger. En hangt ook absoluut niet in de weg van DirectAdmin. Het voordeel is dat alles binnen een vhost onder de user draait, eventuele andere talen die je via mod's in Apache hangt draaien dus ook onder de eigen user (in ieder geval, dat lijkt mij: ik heb het niet getest).
Overigens: als je enkel eigen websites draait, lijkt het mij een beetje overbodig om meerdere gebruikers te hebben. Tenzij je scripts gebruikt die regelmatig lek kunnen zijn of zoiets.
Ik voeg hem toe, met Magic Quotes op Off
Vul bovenstaande regel in in DA Admin bij HTTP Configuration:
suPHP_ConfigPath /usr/local/directadmin/data/users/arien/php5
het pad klopt prima, ik restart httpd (apache) en reload hem zelfs..
Maar phpinfo() op bewuste domain blijft aangeven dat hij op ON staat?
Hoe kan dat?
Vind hij wel de extra php.ini? wanneer je phpinfo() doet?
Er even voor het gemak vanuit gaande dat hij de tut die yourwebhoster postte gebruikt heeft zou hij ook voor iedere user een ini aangemaakt moeten hebben :p
Een deel van die howto komt bij ons vandaan; de php.ini die in /usr/local/directadmin/data/users/username/ komt te staan wordt gelezen BOVENOP de andere .ini(s). Je kunt dus alleen de delen plaatsen die je wilt aanpassen.
Ik had inderdaad de volledige php.ini gekopieerd met daarin SuperGlobals uit.
Misschien dat dit het was. De location in phpinfo() bleef zoals het is trouwens.
Inmiddels heb ik de hosting die er meer vanaf weet maar de opdracht gegegeven om mod_ruid te installeren. Die workarounds voor de beperkingen van suPhp vind ik maar niks ;).
Sorry, ben newbie dus misschien domme vraag.
Maar volgens mij zijn al deze workarounds alleen uitvoerbaar als je DA zelf hebt draaien, of niet? Ik heb een vandaag een hostingaccount geactiveerd met suphp en kom er nu achter dat ik niet meer bij de backoffice van mijn afflistore site kan komen (/admin)... :unsure:
Is dit nog op te lossen of moet gewoon op zoek naar een andere provider?
Backoffice? Admin gedeelte bedoel je? Weet je zeker dat je alles overgezet hebt en aangepast hebt? En krijg je een fout en zo ja wat?
Controleer anders de logboeken, suphp voert php anders uit en heeft geen direct anders werkende PHP functies. Het kan natuurlijk ook zijn dat een bepaalde PHP module nodig is en niet geladen wordt.
chown -R $user:$user admin/
chmod -R 755 $user:$user admin/
De laatste kan netter, maar dan moet je wat meer switches toepassen. Enkel directorys moeten op 755, files kunnen op 700/711. $user wel vervangen door de juiste gebruiker op je systeem. In de logfiles kun je vinden op welke bestanden het specifiek vaudt gaat :)
Nou ja... ik probeer het ongewizjig nog ene keer en alles doet ut...:o
Zoals ik al zei: newbie he..:whistling:
Wel top om te zien dat er hier snel wordt gereageerd op topics.
bedankt!