Beste,
Als ik een nieuwe klant toevoeg in DirectAdmin, dan mailt hij m'n nieuwe klanten hun gegevens niet. Alle servers draaien prima. Hij heeft dit nog nooit gedaan.
Alvast bedankt.
Likes: 0
Beste,
Als ik een nieuwe klant toevoeg in DirectAdmin, dan mailt hij m'n nieuwe klanten hun gegevens niet. Alle servers draaien prima. Hij heeft dit nog nooit gedaan.
Alvast bedankt.

En wat staat er dan wel in de logs na het verzenden van zo een mail?
Probeer eens /var/log/exim/mainlog
Zijn het toevallig allemaal hotmail adressen? volgens mij is Directadmin daar favoriet van de spambox
correct me if im wrong
jullie hebben het over de support van DA, TS heeft het denk ik over de emails van zijn eigen server als er een nieuwe account ("klant") wordt aangemaakt
wat dat betreft: niet per ongeluk een account aangemaakt met een email adres op een domein dat je net in dat account hebt aangemaakt van een nieuw domein of een domein dat je nog moet verhuizen? dan komt de mail nog niet bij je klant aan natuurlijk
en misschien dat de dns server(s) die je gebruikt niet reageren, dit zou ervoor kunnen zorgen dat er niet naar buiten gerelayed wordt.
"Zo zijn ook wij één leverancier. Dé leverancier in gedegen Linux kennis, wanneer jij dat nodig hebt."
Boek je admin vandaag nog via : www.admin.nu
Gevestigd in Nederland en Moldavië
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!