Likes Likes:  0
Resultaten 46 tot 47 van de 47
Pagina 4 van de 4 Eerste ... 2 3 4
Geen
  1. #46
    Nieuwe klant verstuurd spam / wat te doen?
    geregistreerd gebruiker
    1.418 Berichten
    Ingeschreven
    13/09/08

    Locatie
    zuid-west Brabant

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    215 Berichten zijn liked


    Naam: Chris van Winden
    Bedrijf: Verkocht 😉
    URL: chris.cfmweb.nl

    Volgens mij had ik er vandaag en gisteren zo een..Hij ging als volgt te werk:

    Ik werd gisteren gebeld door deze persoon, hij was geïnteresseerd in een forward & mail accountje om de domeinnaam voor zijn bedrijfje vast te leggen en te kunnen mailen onder domeinnaam. Hij vroeg of hij dit telefonisch kon regelen. Want hij wilde er snel gebruik van kunnen maken en vroeg hoe lang het zou duren voordat het domein actief zou zijn. Ik verwees hem naar het bestelsysteem op m'n website, als hij daar alles in zou vullen kwam het vanzelf goed.
    Natuurlijk geen bestelling ontvangen..

    Vandaag: weer dezelfde persoon aan de lijn. Hij stak precies hetzelfde verhaal af als gisteren. Hij had niet in de gaten dat ik hem ook gisteren al had geholpen en hamerde weer op het feit dat hij snel online wilde zijn. Wederom verwees ik hem naar mijn website alwaar hij het bestelsysteem kon gebruiken om een en ander spoedig te laten verlopen.
    Ik beloofde plechtig het domein direct vrij te geven wanneer ik zijn bestelling zou ontvangen. Hij zou de bestelling plaatsen via de site.

    Een half uurtje later werd ik wederom gebeld dat hij het bestelformulier had ingevuld maar dat er iets mis was gegaan (?) of hij zijn adres en dergelijke telefonisch kon doorgeven.
    Ik vroeg hem zijn NAW gegevens en KVK nummer door te geven via mail omdat een typefoutje snel is gemaakt en de kans op fouten kleiner is als ik alles zwart op wit heb.
    Dat was prima, hij zou zijn gegevens nog even mailen...

    Bij controle bleek het account wel aangemaakt in Directadmin maar de NAW gegevens en dergelijke waren niet opgeslagen. (script afgebroken bij de betaal pagina?)
    En je raad het al geen mail met gegevens gezien zelfs niet na een sms van mijn kant ter herinnering.

    Zou hij morgen weer bellen?

  2. #47
    Nieuwe klant verstuurd spam / wat te doen?
    Meneer de Directeur
    12.253 Berichten
    Ingeschreven
    11/05/04

    Locatie
    Valkenswaard / Eindhoven

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 17186890

    Als iemand belt dat hij het even snel geregeld wil hebben is het 9 van de 10 keer foute boel, of spam of scam.
    Heb zo ook al eens meegemaakt dat ik ineens de postbank bleek te hosten

Pagina 4 van de 4 Eerste ... 2 3 4

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics