Ik ben onlangs een webhosting-bedrijfje begonnen, en op dit moment doe ik dat tijdelijk nog met een reseller-account die ik elders heb.
Volgende week komt mijn nieuwe hardware binnen (dell switch en dell server) die ik in een kwart rack bij een ISP wil hangen. Het was mijn bedoeling om op de server DirectAdmin te installeren, omdat ik daar goede ervaringen mee heb. Deze server zal in dat geval dus ook direct als ns1 fungeren. Nu heb ik hier nog een iets oudere Dell server liggen, die ik wil gaan inzetten als tweede nameserver, zodat ik redundantie kan regelen zonder op de secondary nameservers van de ISP hoef te vertrouwen. De NS2 zal geen websites gaan hosten, hij zal uitsluitend voor secondary nameserver gebruikt gaan worden.
Mijn vraag aan jullie, hebben jullie al vaker met dit bijltje gehakt, en is hier een goede oplossing voor, of kan ik het beste op de NS2 ook directadmin installeren en dan de cluster-functie gebruiken die wordt aangeboden in het administrator-panel?
Veel dank voor eventuele antwoorden alvast!

Likes:


Quote
