Wat let je om de vloer op de gaan en metingen te verrichten?
Plaats de meter op bepaalde punten en hoogtes en je weet alles.
Afdrukvoorbeeld
Wat let je om de vloer op de gaan en metingen te verrichten?
Plaats de meter op bepaalde punten en hoogtes en je weet alles.
Niet veel, maar volgens mij heb je mijn bericht niet aandachtig genoeg door gelezen, ik heb het over metingen in de kast, precies achter de roosters.Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Wido
Want buiten de kast kan het mooi koel zijn, maar als het niet de kast in kan, zal de temperatuur daar dus hoger liggen.
Ik heb je plaatje inderdaad bekeken.Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sander Aerts
Maar stel die temperatuur is daar te hoog, dan wordt het lastig tegenover Leaseweb.
De temperatuur op de vloer is namelijk wel in orde?
Ik zal je maar even uit de droom helpen, de koeling in serverruimtes zou zo moeten: http://www.webbizz.nl/images/denbosch/coldcorridor.gifCitaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sander Aerts
Maar het probleem is juist, dat de koeling in SBP is geregeld zoals het plaatje van Sander aangeeft.
Knap als je contacten het beter weten dan Leaseweb zelf. Leaseweb heeft een suite in Easynet afgenomen, maar zover ik heb begrepen puur voor uitbreidingen en zijn er voor een verhuizing geen plannen.Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sander Aerts
Dat is toch ook het voorbeeld zoals sbp het heeft niet zoals het moet :)Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ProServe
De tijd zal het leren, dan maar ik neem aan als lsw slim is en niet zonder klanten wil zitten straks, dat ze dan toch ooit iets aan die airco moeten doen, of verkassen.Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Swiftway-UK
Klanten krijgen is niet zo moeilijk, klanten houden wel..
Jawel, meerdere malen zelfs. Maar naar een half jaar oid zijn de roosters weer verlegd.Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mikey
tsjah als leaseweb een ruimte huurt "as is" dus zonder verhoogde vloerCitaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ProServe
wie is er dan verkeerd bezig
immers je weet van de voren toch wel dat warme lucht omhoog gaat en dus vast blijft zitten in je rack als er geen ventilatie gaten zijn ?
Op ons verzoek heeft Leaseweb metingen verricht, de inlaat temperatuur aan de voorkant van de kast is volgens hen 24/25 graden. Dit vind ik op zich geen verkeerde temperatuur, hoewel ik ook liever een lagere temperatuur had gezien. Wij gaan het gedeelte van ons rack wat leeg is voorzien van blindplaten, om zo ervoor te zorgen dat de airflow ook echt door de servers moet en niet tussen de servers door stroomt. Daarbij monteren we extra ventilatoren achterin het rack waardoor de warme lucht beter afgevoerd wordt.
Overigens zag ik in een kast (enkele kasten naast de onze) een digitale thermometer met daarbij een USB lampje en een webcam. Da's ook een originele manier om de temperatuur in je rack te meten :) Deze gaf volgens mij een temperatuur van ongeveer 35 graden aan, maar dat is dan in een rack wat vol met servers hangt.
Naja, we zullen wel zien, wij migreren iig onze storage tijdelijk naar kantoor om problemen te voorkomen.
Dat is wel vervelend dan, ik had er een gevraagt om waarr ik stond je het zweet uit brak als je er op een stoel ging zitten....Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door mihosnet
In TC2 komt naar ik hoorde binnen enkele weken een extra airco in Zone 5. Van SBP hoorde ik via via dat ze van het probleem op de hoogte zijn en kijken hoe ze de temp verder omlaag kunnen krijgen.
1. Nogmaals het vriendelijke verzoek even contact met onze support engineers op te nemen. Dan kan je gelijk aangeven welke kasten dit betreft.Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sander Aerts
2. ESY is enkel ter uitbreiding.
Wij hebben in SBP zelfs last van zichzelf de-solderende spanners van de chipset koelers op moederborden van Tyan. Hierdoor vliegt er zo nu en dan spontaan een chipset koeler van een moederbord af en is de betreffende server binnen een paar seconden overleden. Er zijn er inmiddels 3 (!) gesneuveld. In TC2 en bij Virtu is dit probleem nog niet voorgekomen.