Ik weet dat ik aan 6 weken begin, en dat is akkoord, maar dan moet het dus straks ook 6 weken zijn en geen 9.
Afdrukvoorbeeld
Ik weet dat ik aan 6 weken begin, en dat is akkoord, maar dan moet het dus straks ook 6 weken zijn en geen 9.
Bij ons stond op de site 3 weken maar dat gaat nu naar de 5 weken gaan.Citaat:
Origineel geplaatst door japieo
6 weken levertijd voor een servertje.......waar komt die vandaan met de boot uit Taiwan? Ik dacht anno 2004 dat in de IT wereld 1 week al lang was. Gelukkig vermelden ze het wel op de website dus weet waar men aan begint?
Hmm, das wat minder die verhalen die ik nu hoor...hopen dat het bij ons goed gaat.
De server van de thefast was begin deze weerk opgeleverd.
Eindelijk hadden wij het component binnen, wel te verstaan
een 64bit raiserkaart. Door de slechte levering van Day by Day
koerierdienst was de server 1 week vertraagd.
Dat kan ik dus beamen :)Citaat:
Origineel geplaatst door KDIS
De server van de thefast was begin deze weerk opgeleverd.
Eindelijk hadden wij het component binnen, wel te verstaan
een 64bit raiserkaart. Door de slechte levering van Day by Day
koerierdienst was de server 1 week vertraagd.
Ik moet zeggen dat KDIS erg netjes overkomt hier op dit forum. Dat is echt een dikke pluim waard! ( D'r zijn weinig die dat doen :) )
Nu zat ik ook zo even hun prijzen door te spitten om die van ons op pijl te houden, maar ik hoop voor hun dat ze deze prijzen kunnen blijven hanteren.
Wij zijn er zelf ook aan begonnen met lage prijzen en veel traffic, maar dit is bijna onmogelijk om vol te houden als je ( top ) kwaliteit hardware aanbiedt voor bedragen lager dan 75 euro per server per maand.
<quote>
Origineel geplaatst door KDIS
De server van de thefast was begin deze weerk opgeleverd.
Eindelijk hadden wij het component binnen, wel te verstaan
een 64bit raiserkaart. Door de slechte levering van Day by Day
koerierdienst was de server 1 week vertraagd. </quote>
<Offtopic>
Dit is inderdaad een heel lastig iets. Leveranciers hebben dingen wel is in backorders staan, waar wij ( de hosting bedrijven ) weinig aan kunnen doen. Simpel voorbeeld:
Wij leveren servers aan een webhoster, welke laatst 5 dual xeons had besteld. Wij hadden netjes de spullen besteld bij 1 van onze leveranciers, welke alles in backorder had gezet en een 2 maand later zo dood als een pier is , lees www.ecl.nl .
Weinig aan te doen :)
</offtopic>
Nu kon ik zo gauw niet vinden op hun website wat de prijzen zijn voor cabinets, want als ze daar ook zo goedkoop in zijn... :D
But anyways... goeie service verlening hier KDIS !
Citaat:
Origineel geplaatst door R__D
But anyways... goeie service verlening hier KDIS !
Een laattijdige levering kan altijd gebeuren dus daar maken we geen problemen van.
Als ik wat ervaringen heb met hun service (zowel technisch als algemeen) zal ik deze hier ook posten aangezien ik hier (via pm) veel vragen naar krijg. Ik denk dat velen nog wat de kat uit de boom kijken met hun prijzen :) Maar voorlopig is het daar nog wat vroeg voor.
Het grootste minpunt vond ik (en dat is ook zo gemeld aan hun), en ik heb de indruk dat ze dingen ook echt willen verbeteren, de wat gebrekkige communicatie omtrent de laattijdige oplevering. We hebben er zelf naar moeten vragen, en het lijkt me logischer dat zij ons op de hoogte houden van de status.
Ook ontbreken er gegevens op het contract na bestelling (zoals het servicelevel) ook dat is gemeld en misschien al aangepast ...
Ik kan het straks even nakijken of op mijn contract van een kleine 2 weken geleden iets van een service level staat.
Op het forum hier krijg ik ook een erg positieve indruk van KDIS, zowel door hun eigen reacties als reacties van anderen.
Daarnaast worden de vragen goed beantwoord, zelfs als dit vragen zijn waarbij ik gewoon verkeerd had gekeken.
Ik zit sinds 2 maanden bij Kdis en moet zeggen dat het gewoon supper is.
De service vind ik ok , mails worden binnen aanvaarbare tijd beantwoord.
Ook krijg je netjes op tijd je factuur toegestuurd, zo als het moet.
Ik denk dat kdis wel te te vertrouwen is , hopend natuurlijk dat het zo blijft :) , ik heb al genoeg ellende gehad met andere aanbieders.
Ook de snelhied is ok vanuit belgie
Er draaien een paar bf1942 gameserver op en zijn zeer stabiel , en bieden goede ping tijden vanuit belgie.
in ieder geval een dikke pluim voor kdis.
mvg
brandt jarno
host-web.be
Nou, ik heb vandaag mijn server bij KDIS geplaatst voor colocation. Het hele proces, van het beantwoorden van vragen, de bestelling en ook vandaag het plaatsen zelf, is vlot verlopen.
Goed bezig, KDIS!
Nou dan heb ik hier het minder goed nieuws, dat kdis echt niet goedkoop is want als je ze belt op het vermelde telefoon nr op hun site kan kost je dat 72 eurocent per minuut. Nou noem je dat goedkoop!!! Dan doe je nog geen eens zaken met ze en je sponsort ze automatisch door effe dit nr te bellen. KPN waarschuwd je niet van te voren. En ook staat het niet vermeld op hun site. Dit noem ik niet eerlijk zaken doen.
Ik heb hierover ook al eerder gepost.
Maar wou het toch nog ff gezegd hebben.
0871-900155 (eur 0,72 p/m)
Een telefonist(e) kost volgens jou dan ook geen geld?Citaat:
en je sponsort ze automatisch door effe dit nr te bellen
Ga jij je dan maar een dedicated server gaan afnemen die € 40 - 50 meer kost en je zulke specificatie's nog niet zult hebben. Maar ok dan heb je dan wel het niet betalende telefoonnummer.
Die mensen moeten van ergens geld halen om te gaan overleven.
mvg,
Tim Van Maele
Dus volgens jou is dit dus de normaalste zaak van de wereld door maar maar niet te vermelden wat het service nr kost en zo'n 0871 nr te nemen want ja je word niet gewaarschuwd door kpn en dit lijkt op een gewoon telefoon nr zou je denken. En als kdis dan zo graag met hun telefonische support wil verdienen ok daar is niets mis mee maar neem dat een 0900 nr zodat dat ook voor iedereen duidelijk is maar niet zon wazig 0871 nr.Citaat:
Origineel geplaatst door tvm
Een telefonist(e) kost volgens jou dan ook geen geld?
Ga jij je dan maar een dedicated server gaan afnemen die ? 40 - 50 meer kost en je zulke specificatie's nog niet zult hebben. Maar ok dan heb je dan wel het niet betalende telefoonnummer.
Die mensen moeten van ergens geld halen om te gaan overleven.
mvg,
Tim Van Maele
Op een 0871 nummer maakt KDIS geen enkele winst, dat geld gaat rechtstreeks naar de oplichters BV Fixs.
Waar heb jij gezeten de laatste "te lange tijd". Het is al vrij bekend dat je voor een 0871 nr ook moet betalen...Citaat:
Origineel geplaatst door drhalo
Dus volgens jou is dit dus de normaalste zaak van de wereld door maar maar niet te vermelden wat het service nr kost en zo'n 0871 nr te nemen want ja je word niet gewaarschuwd door kpn en dit lijkt op een gewoon telefoon nr zou je denken. En als kdis dan zo graag met hun telefonische support wil verdienen ok daar is niets mis mee maar neem dat een 0900 nr zodat dat ook voor iedereen duidelijk is maar niet zon wazig 0871 nr.