Niet geloven ?, 20 - 30 euro per GB ???Origineel geplaatst door Eris
160 Euro per GB(Per maand)
Likes: 0
Niet geloven ?, 20 - 30 euro per GB ???Origineel geplaatst door Eris
160 Euro per GB(Per maand)
Nee echt joh?Origineel geplaatst door iFast
Jah jongens hij vraagt gemiddelde niet uitzonderingen ik kan ook wel 200€ per mb gaan vragen of zomaar daar trek ik dus echt geen klanten mee (jammergenoeg
).
![]()
Ik wil wel een colocatie van 10 cent per gigabyte![]()
Tja Kurt je kan het proberen te vragen aan leaseweb o.i.dmaar of ze serieus zullen reageren :-P
Nou, ze zitten wel close bij Leaseweb... Maar om maar verder onze mond over de kwaliteit te houden![]()
Op de website van leaseweb kost 1 gigabyte bij afname van 20 gb dataverkeer 1 euro en ik heb niet zoveel dataverkeer nodig dus. Het lijkt mij ook niet zoveel zin hebben om contact met hun op te nemen voor iets goedkopers.Origineel geplaatst door GetHosted
Nou, ze zitten wel close bij Leaseweb... Maar om maar verder onze mond over de kwaliteit te houden![]()
Als iemand mij trouwens de actie van transip kan overtreffen ( 4u + 20 gb voor 29 euro excl btw ) met goedkopere dataverkeer om bij te kopen dan kan je even mailen naar mij. Ik zoek trouwens een datacenter in amsterdam.

Nee hoor,Origineel geplaatst door Rik
Niet geloven ?, 20 - 30 euro per GB ???
0,16 cent per MB dus 160,00 + 24 * 0,16
Geloof je het niet kijk hier maar:
http://home.euronet.nl/corporate/pro...ed&textonly=no
(Ik heb al hosting dus ik zoek niet naar een bedrijf dat dit wil lever )
op zoek naar een leraar die jou nederlands wil leer ?Origineel geplaatst door Eris
(Ik heb al hosting dus ik zoek niet naar een bedrijf dat dit wil lever )![]()
0,11 cent per GB is het laagste waar ik tegenaan ben gelopen.
Prijzen zullen nog wel wat verder dalen, als HE.net z'n lijnen doortrekt naar Amsterdam. Kan je 100mbits premium bandwidth voor 2500 per maand krijgen.
Die lijnen liggen er over pcies 2 weken![]()
Maar dat is toch absoluut geen kwaliteit?
In het contract staat van wel
Ze zitten op level3 etc...
Hmmm... Wanneer komen ze in NL?![]()
Over 2 weken zullen ze aansluiten in het nikhef heb ik begrepen, dus zal over 3 weken max operationeel zijn..
Als men aan colocaters/dedicated server verhuurders bandbreedte wil verkopen dan moet je denken aan een verkoopprijs van rond de 90 euro per mbit.
Aan andere type klanten, op streamers en adult entertainment na kan men gemakkelijk 150 euro+ per mbit vragen.
Al met al is natuurlijk ook afhankelijk van kwaliteit. Colocatie providers hebben tegenwoordig allemaal een goed netwerk, dus men moet gaan concurreren op service en support.
Sommige providers vragen voor elk beetje support een bedrag terwijl bij andere providers alles al inbegrepen is in de mbit of gbyte prijs.
Er is nogal wat kaf tussen het koren dus![]()