Ik heb al een tijdje het cjoverkill script op me site staan.
Nu heb ik eigelijk zo ie zo nooit problemen gehad met mijn domein totdat ik naar knoth hosting verhuiste. Ik heb express de duurste gedeelde server genomen omdat ik toch graag kwaliteit wilde hebben.
Vanaf het moment dat ik bij hun host mag ik niet boven de 1000 bezoekers per dag uit komen anders beginnen ze te klagen dat ik een te hoge serverload zou hebben.
Eerst zou dit door het profiel script komen, dat laten aanpassen, nog niet goed, weer iemand naar laten kijken, wel goed, niet goed, totaal nieuw weblog script laten schrijven.
Wel goed, maand later eindelijk weer op 1000 p/d uniek en jah hoor ze schakellen 's avond heel laat door de weeks als ik werken moet me domein maar weer geheel uit.
Nu zou het weer door het cjtrade script komen iets dat ik vanaf dag 1 al gebruik.
Dus ik vraag me heel sterk af of knoth wel zo'n goede hoster is als ik op sites als trafficbeamer moet doen geloven, want mijn eigen ervaring is toch dat ik nog nooit heb mee gemaakt dat een hoster je domein zomaar afsluit.
Daarnaast zeg ik dan dat er 1000e websites zijn die probleemloos met het cjtrade script werken en 10 x zo veel bezoekers hebben als mij.
Het is toch op zijn zachts gezegd raar dat hun er nooit geen problemen mee hebben maar ik bij knoth wel.
Dus ik ben erg benieuwd naar jullie mening zowel over knoth als over het cjtrade script.

Likes:





