Wat me niet helemaal duidelijk is, waarom zeggen jullie niet tegen easyracks: geef die rails terug, zijn we klaar.
Afdrukvoorbeeld
schijnbaar is dat niet gelukt he switftway als je dat zo leest anders post hij hier niet. Overigens geef ik je wel gelijk met het ontzeggen als een klant dat zegt is hij niet welkom begrijpelijk alleen slecht van Easyracks om zo met klanten om te gaan een paar RAILS.
my 39,95 cents
Om nog even jouw mening te beantwoorden hun hebben er niks mee te maken het is tussen een klant een daar weer een klant voor. Indien het escaleerd is het altijd mogelijk maar om een setje rails. wat is er nou moeilijk aan om ze ff terug te geven.
Ik zou gewoon easyracks persoonlijk even opzoeken moker mee nemen en dan kom je er wel uit.
Probleem is alleen dat er niet met easyracks valt te communiceren. Telefoon staat standaart uit en op me mails word amper gereageerd. Ik heb trouwens geschreven dat als ze me blijven negeren, dat ik dan zelf wel railsen ga halen. Als me railsen er niet liggen, dan sloop ik ze wel van een anderen server. Er is alleen een reactie gekomen dat ze gepaste stappen zouden onderdemen. Het dreigen was niet zo netjes, maar ik wilde even de aandacht krijgen. Ik word namelijk al weken genegeerd door ze.
Het beter kunnen oplossen door Swiftway-UK of Hostlogic te laten bemiddelen? Van Swiftway-UK heb ik tot gister nooit gehoord en wat heeft hostlogic te maken met mijn slechte relatie met easyracks. Dat mijn railsen bij easyracks liggen kan hostlogic toch niets aan doen? :?
Ik neem vandaag of morgen wel contact op en het zal allemaal wel goed komen.
Dat heb ik al 100 keer geschreven. Volgensmij zijn ze me railsen kwijt ofzo..
Uit de mail conversatie die ik eerder onder ogen kreeg, melden zij dat je rails al klaarliggen bij een van hun engineers en niet meer aanwezig is op de POP site. Hierna herhaalde je de dreigement om rails van hun servers af te trekken.
Overigens zijn wijzelf en ook hostlogic achter de schermen al dit weekend begonnen met bemiddeling voor je.
Het lijkt erop dat er een oplossing komt wat natuurlijk goed is voor de TS. Maar ik snap nog steeds niet dat jullie de toegang ontzeggen terwijl het dreigement naar EasyRacks ging? Volgens mij bestaat er nog zoiets als briefgeheim (ik weet niet of mail daar onder valt) en jullie zijn toch niet hetzelfde bedrijf als EasyRacks? Wat hebben jullie dan met dat 'dreigement' te maken?
easyracks is de nederlandse reseller van het neoworld netwerk van swiftway-uk (of iets van die strekking) en neemt dus ook rack ruimte af via swiftway-uk en is dus de leverancier van de leverancier van de TS
Een oplossing lijkt in zicht, een slotje gepast... Alleen jammer dat het wéér op deze manier moet.
Het briefgeheim is een recht van de geadresseerde (en de afzender) dat de geadresseerde als enige de brief mag openen. Als de geadresseerde er voor kiest om de brief te delen met iemand anders, dan is dat tevens zijn recht. De reden dat Swiftway de toegang voor de topicstarter heeft ontzegd is omdat de topicstarter dreigt misbruik te maken van zijn mogelijkheden om binnen te komen, dat is natuurlijk terecht dat Swiftway dat doet.
Daar staan Leaseweb en Swiftway buiten, die ontzeggen terecht de toegang op basis van de dreigementen. De enige grote prutsers hier zijn de jongens van E-dentify a.k.a. Easyracks.
ik zou het zelfde gedaan hebben
een klant die dreigt kan het opeens ook een keer echt doen
daar zou ik als beheerder niet blij mee zijn als er zo iemand in mijn datacenter loopt
je hebt denk ik alles geheel aan je zelf te danken
ik denk ook dat er nu maar 2 dingen opzit
1 excusses aanbieden aan diegenen die het betrefd
2 pak je fiets en ga eens goed praten daar
suc6 er mee
ik hoop voor je dat je er uit komt