Ik wil alles weten van de machine ... maar voornamelijk wanneer de machine down gaat.
Ik heb nu een account aangemaakt bij Hyperspin .. ziet er wel erg goed uit.
Likes: 0
Ik wil alles weten van de machine ... maar voornamelijk wanneer de machine down gaat.
Ik heb nu een account aangemaakt bij Hyperspin .. ziet er wel erg goed uit.
Ik wil graag alles weten, maar zeker wanneer de machine down is. Ik maak beloftes naar mijn klanten toe op basis van informatie vanuit de netwerkbeheerder.. dus dan moet ik dat kunnen nakomen.
Laatst gewijzigd door Unipolair; 21/12/10 om 13:49.
Ik vind het alleen te zot voor woorden dat ik moet bewijzen dat mijn server down is .. maar goed dat zal wel aan mij liggen.
Klopt, dit zegt een hele hoop over de partij waar je zit. Intern meten, tja..
Op zoek naar hostingpartijen die zich willen laten overnemen (met desgewenst aanblijven)

Je hebt een volledige managed server?
Je neemt maar vrolijk aan dat een eventuele storing direct ook iets is dat zij moeten oplossen. Als je een unmanaged server hebt en bijv. Apache loopt te bokken dan a) zie je dat niet op deze monitoring, b) lijkt me dat iets dat je zelf moet oplossen.
ok, ik ga der eens even mee aan de slag, kijken wat voor informatie ik allemaal kan verzamelen en dan komen we hopelijk snel achter de problemen.
Bedankt voor de hulp!
Hoe kan ik dit topic sluiten?
Wij gebruiken al meer dan een jaar Pingdom, erg goeie resultaten mee, elke downtime wordt wel gezien.

[Offtopic]
Gebruik sinds kort ook pingdom, maar is daar een optie om een soort van maintenance window in te geven. Want als ik een server aan het updaten ben en die moet even een service herstarten of reboot voor kernel/... dan wordt ik plat ge mailt/smst en dat is niet echt de bedoeling.
[/Offtopic]
Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
Nagios is een uitgebreidde en gratis monitoring tool die je kan inzetten voor dit soort vraagstukken. Wanneer je een beetje nieuwere smartphone hebt (iphone of android) Kun je ook makkelijk instellen met een ap dat je meldingen krijgt wanneer er dingen fout gaan.
Hiermee kweek je lekker onbezorgdheid of in jouw geval een goede controleerfunctie.
Heb je vragen over hoe in te zetten of eventuele ondersteuning nodig pm me dan ff
Wij gebruiken nu een ongeveer een jaar Hyperspin.
Simpel beheer, meerdere locaties, mooie rapporten
en mogelijkheid tot maintenance windows.
![]()
Ik heb nu Hyperspin goed ingeregeld en moet zeggen ben er heel content mee, zoals avanmessen ook zegt: simpel beheer, mooie rapporten en duidelijkheid voor mezelf en klant.