Likes: 0
Ga de schuld van deze problemen niet allemaal bij mij neer leggen.
Deze problemen zijn veroorzaakt door een betalingsachterstand.
Ik heb in 2009 de boekhouding gedaan waarbij ik alle crediteuren netjes heb betaald.
Ik heb per 1-1-2010 de boekhouding aan ipphone overgedragen.
Na 3 maanden kwamen leveranciers (grafix & qweb) bij mij klagen waar geld bleef.
Na navraag bij ipphone bleek er dus inderdaad niks betaald en een hoop weggesluisd naar ipphone.
Ik heb toen de controle over de boekhouding overgenomen en heb betalingsafspraken gemaakt met de levanciers. Allemaal goed gegaan.
Eind juli pakte Fred Arendse weer de controle van de boekhouding over (dmv levensbedreigingen naar mij) en zoals je weet niet veel later lag redunix plat.
Mijn conclusie:
* Ik weet wel een goede balans te vinden tussen betalingen.
* Ik onderhoud wel goed contact met m'n leveranciers.
* Fred Arendse heeft in mijn ogen te veel geld besteed aan het nieuwe datacenter waardoor bestaande colocatie in het gedrang kwam. Geinvesteerd in het nieuwe datacenter met onrichtmatig geld, immers heeft redunix (kronos nl) geen belang in het datacenter en is dat ook nooit in overleg gegaan met alle directeuren.
Fred had alleen maar contact hoeven op te nemen met GrafiX om een mogelijke betalingsregeling te maken, maar Fred heeft geen enkel contact met GrafiX gehad nadat GrafiX hem aangekondigd had tot afsluiting.
Dat noem ik geen relatie met je leveranciers onderhouden. Dat noem ik niet hart voor je klanten om nog niets te proberen te regelen.
Gelden die ik persoonlijk uit redunix heb verkregen zijn rechtmatig vertegenwoordigd zoals bijvoorbeeld overeengekomen Salaris en overnamebedragen aandelen.
Zijn bla bla verhaal over mij redden van geldproblemen voor de overname zijn een hoop bla bla, er is simpelweg overeengekomen dat hij de stand van crediteuren & debiteuren zou overnemen. Dus openstaande crediteuren facturen kwamen daarmee bij Kronos NL te liggen. Maar ook openstaande debiteuren. Dat bedrag was ongeveer gelijk.
Alle getekende overeenkomsten tussen Fred & mij zijn allen van zijn kant uit niet nagekomen.
Ik heb begrepen dat Fred deze documenten onder neuzen van klanten heeft geschoven als bewijsvoering dat ik dingen misdaan heb.
Daarbij verkleurt hij de waarheid dus, aangezien die documenten van zijn kant uit niet nageleefd zijn.
Aangiftes die er liggen naar mij zijn maar aangiftes, dat is een verhaal van 1 kant dat eerst nog onderzocht moet worden. Iedereen kan z'n verhaal doen bij de politie, dat wil totaal niet zeggen dat ik daaraan schuldig ben.
Verhalen van Fred Arendse zijn een hoop bla bla, totaal verkleurd en geeft mij nu een slecht image. Aangifte van laster zal er dus nog komen.
Ik ben al maanden bezig met Fred te breken, maar elke keer loopt hij het te rekken met smoesjes.
Ik wens gewoon niet verantwoordelijk te zijn voor zijn handelen.
Wat betreft ip-ranges routeren:
Ik heb getracht contact te zoeken met Fred Arendse om iets samen te werken, maar geen reactie.
Als ik een oplossing heb voor de Capelle klanten dan ga ik hun niet benadelen omdat ik simpelweg geen contact krijg met Fred.
Hij heeft verder ook geen contact met mij gezocht.
Ik heb hem tevens aangeboden de email van redunix.nl te hosten, die lag plat en daarvoor had ik op de shared webhosting bakken in capelle wel de mogelijkheid voor.
Daarop kreeg ik het antwoord: "wij lossen het zelf wel op".
Diezelfde conclusie kan ik maken voor de ip-ranges, hij kiest er zelf voor om geen contact met mij op te zoeken en om te gaan nummeren waardoor klanten nog dagen offline zijn.
Ik heb mijn best gedaan!
Ook voor rotterdam klanten had ik een oplossing (vpn routeren), maar Fred heeft deze oplossing niet geaccepteerd!
Wat betreft shared webhosting:
Dit valt niet onder mijn beheer!
Die servers zijn nog steeds van redunix, hangen nog steeds in de afgesloten racks van redunix bij qweb.
Ik kan er toevallig nog op en help klanten waar mogelijk.
Maar redunix kan er ook nog steeds op, die wachtwoorden zijn niet gewijzigd, ik heb niks gekaapd, maar redunix verzuimd het blijkbaar support te leveren aan deze klanten.
Wellicht is deze hulp niet rechtmatig, maar dan zijn klanten in ieder geval wel geholpen.
Ik bied nu al dagen lang gratis een internetverbinding aan dat mij klauwen met geld kost, alleen maar om de capelle klanten in de lucht te houden.
Ik had gehoop uiterlijk dinsdag wat van Fred te horen hierin dat hij het zelfstandig over kan nemen, maar heb enkel de reactie gekregen "je draait maar lekker zo door".
Van hem hoef ik dus geen hulp te verwachten blijkbaar.
Hallo allemaal,
Ik snap het probleem. Ik ben indirect gedupeerd zullen we maar zeggen.
Ik heb even gekeken. Deze info kon ik over RedUnix vinden:
Registration Service Provided By: REDUNIX - Internet Diensten
Contact:
Domain name: redunix.net
Registrant Contact:
Panther IT Services
Sam Terburg ()
Fax:
Puntegaalstraat 183
Rotterdam, ZH 3024EB
NL
Administrative Contact:
Panther IT Services
Sam Terburg ()
+31.0655194913
Fax: +1.0842213172
Puntegaalstraat 183
Rotterdam, ZH 3024EB
NL
Technical Contact:
Panther IT Services
Sam Terburg ()
+31.0655194913
Fax: +1.0842213172
Puntegaalstraat 183
Rotterdam, ZH 3024EB
NL
Status: Active
Name Servers:
authdns.panther-it.nl
authdns2.panther-it.nl
ns1.dell2dns.com
Creation date: 29 Apr 2004 11:37:38
Expiration date: 29 Apr 2011 11:37:00
Een zeker bedrijf: 'Panther IT Services' is dus de eigenaar van RedUnix.
Die "Sam Terburg" blijkt de eigenaar.
Omdat jullie, daar ga ik vanuit, allemaal een contract hebben bij Redunix en hebben betaald of betalen, treden jullie niet in 'verzuim'.
Redunix echter wel omdat het zijn verplichtingen niet nakomt.
Dit heet een wanprestatie. Meer hierover, google op 'wanprestatie'.
Jullie kunnen Redunix aanklagen met eigenaar Sam Terburg.
In dat geval zal de rechter Redunix moeten verplichten om dit probleem op te lossen.
Succes!
Sjoerd
Bovendien, 'Focuz', je kunt aangifte doen van bedreiging!
zelfs de albert heijn is door zijn chips en cola voorraad heen....
Ik beschuldig niemand. Ik lees wel allerlei verhalen, en ik ik ga ervanuit dat de waarheid wel ergens in het midden ligt.
Wat het ook zij, de hele situatie is erg uit de hand gelopen, en dat had zo niet hoeven te gebeuren. Zoals velen al hebben aangegeven zijn er nu alleen maar verliezers. De klanten, Sam, Fred, Chris en Wesley en weet ik wie nog.
Ik hoop dat iedereen er van leert:
1. Het maken van duidelijke afspraken en het vastleggen van alles in goed omschreven contracten.
2. Als je website je inkomen/zaak is: zorg voor redundantie!
3. Backups...
Ik trek er voor mezelf in ieder geval wel mijn lessen uit...
Ben ik nu de enige met een heel erg sterke "Sam, hou je bek, hier lul je je niet meer onderuit"-gedachte?
Tegenwoordig zie je helaas de laatste wijziging(datum) niet meer op de SIDN.
Uiteraard kijk je daar pas naar als je het nodig hebt.
Formulieren voor registratie zijn verzonden naar RedUnix.
Tsja als daarachter een 2e, 3e, 4e, 5e (en wie weet hoeveel andere) bedrijfje hangt voor de registraties.
Maar sinds gister zijn de 5 dagen nog niet om, dus we wachten geduldig nog even of we doorverwezen worden naar SAM (of als hij meeleest)

Wordt het niet eens tijd dat je wat uitleg geeft over waarom je leverancier niet betaald is, voordat je met dit soort praatjes komt? Allemaal leuk en aardig dit soort toekomstplannen, maar als je momenteel je leverancier al niet kunt betalen, zal die toekomst nooit realiteit worden.
Ik heb geen enkele controle over enig domein dat bij redunix staat.
Of dat nou op contactpersoon van mij staat of niet het beheersaccount valt on redunix/kronos.
Waarom? Laat ze dat lekker afhandelen met (ex) klanten op een juiste en nette manier, daarna verschijnt het bericht wel een keer op WHT.
Dan alsnog kan je zien dat ze nog steeds aan het puinruimen zijn... is ook belangrijk na een shitstorm
Anyhow lekker boeiend, uitleg komt vanzelf... wees niet bang andre![]()
Ik heb geen telefoon, geen sms & geen email van hem gekregen.
Zojuist m'n telefoon nog nagekeken, maar nope, geen telefoon & geen sms.
Ook alle gemiste oproepen worden gelogged.
Dus ben benieuwd naar wie hij probeerde te bellen.