Onbekend en extern forum? Ik ken inderdaad iemand die > een half uurtje rust nodig heeft. Ik haak af, modereer dit maar weer weg.
Afdrukvoorbeeld
Onbekend en extern forum? Ik ken inderdaad iemand die > een half uurtje rust nodig heeft. Ik haak af, modereer dit maar weer weg.
Zo komen er meer mensen hier. De één loopt een hoop heibel te maken en van alles te blaten, de ander levert een constructieve bijdrage (of probeert het in ieder geval te doen).
Leuker is, wanneer de mensen na de sores hier ook als lid actief blijven en deel uit maken van de communie en conculega's e.d. helpt :)
@Tim: Zo heb ik eens op een mailing van een zeer bekende groothandel (inmiddels failliet) gereply'd toen ze iedereen CC stuurden. Even om te klieren een paar euro onder hun prijs gaan zitten (wat wel uit kon) :)
Maar dit gaat zo een beetje ot:
De CC to All's beginnen nu lekker op gang te komen, het was ook niet te voorkomen. Heel fijn.
Jammere is dat OPTA kinderachtig is met klachten. Met de webversie van mijn mailclient kan ik de headers niet opvragen. Als ik dan een Outlook bericht pak en daar een eigen header van maak wordt het niet geaccepteerd. De website blijft aangeven dat mijn header niet klopt. Beetje jammer aangezien wel alle benodigde data er correct in staat. Op die manier krijg je natuurlijk nooit alle klachten binnen.
blijft er verschijnen.Citaat:
Plak hier de zogenaamde 'headers' van het spambericht.
@d-dig: ik heb overigens alles in BCC gezet, maar je zult erop doelen dat er reacties op komen? Mijn Exchange blijft hier even grandioos hangen dus ik zie er nog niets van.
Ik heb van jou geen mail ontvangen en een lawine blijft nog uit. Ik kan alleen hopen dat dit zo blijft, laat het onderwerp maar rusten zou ik zeggen ;) Gelukkig gebruik ik niet een zakelijk mail adres voor WHT. Offtopic maar weer, we slingeren alle kanten op, ik incluis waarvoor excuus.
Dinsdag, nog geen reply van redunix, produtch, sam,fred, of wie dan ook
geen factuur ontvangen en maandelijkse termijn is verlopen... dus mogen ze mij afsluiten ???
me geduld is nu echt op aan het raken .. dit is gewoon diefstal van redunix .. en gezien ze een negatief saldo hebben bestaat nog een de kans dat de curator beslag legt op me server… dan ben ik nog verder…..
ik denk dat ik ma aangifte ga doen ....? verstandig ?? ik voel er meer voor om het onderling op te lossen ..maar als ik niemand te pakken krijg.... tis gvd mijn eigendom….
Ik hoop niet dat dit topic op slot gaat want dit is de enigste wat ik nog heb om info uit te halen……
Die server heb ik al een tijdje 24/7 draaien. Ik run ook nog een weerstation en die zet elke minuut het actuele weer op internet via deze server. Dus qua stroom kost me dat niks extra.
Een vps bij een andere willekeurige provider zou ook kunnen. Ik heb me echter niet verdiept in de kosten van een vps, puur en alleen om daar de backups neer te laten zetten.
Bedenk me net dat ik zo ook aan risico spreiding kan doen met de websites. Ik heb er tientallen draaien die voor mijn inkomen zorgen. Als de server (tijdelijk) niet bereikbaar is, liggen gelijk alle sites eruit. Als ik de websites nu verdeel over meerdere locaties/providers en de overige websites bij de andere provider backup en ook nog thuis, dan zit ik redelijk save.
Eerst maar eens onderzoeken wat goedkoper is: extra eigen server of VPS.
Ik rij zo nog even naar de kubus, als ik nog iets kan doen voor iemand inzake een server omnummeren oid dan kun je mij een pb sturen met de informatie. Ik denk dat ik er rond een uur of 11 ben.
@beta1: In een eerdere reactie zei je dat je server in de kubus staat.
Als men in Capelle zegt dat ie daar niet is, zal dat toch wel kloppen?
Mijn advies is om daar naartoe te gaan. De kans is groot dat je dan wel iemand te spreken krijgt.
Ikzelf kon vrijdag ook niemand aan de lijn krijgen. Ik heb toen het volgende gedaan:
- eerst een noodserver aangeschaft en ingericht (een VPS met DA bij een van de grotere adverteerders op dit forum, die 'm met spoed (binnen enkele minuten!) kon opleveren.
- m'n meest recente DA backups terug gezet (ik maakte ook zelf externe backups)
- domein IP's omgenummerd (heb m'n domeinnamen elders geregistreerd)
- 's nachts naar R'dam (kubus) afgereisd voor toegang tot eigen server. Werd door Redunix zeer goed geholpen en kon server zonder problemen meekrijgen. (omnummeren kon ook)
- backups gemaakt van meest recente data
- recente backups teruggezet en instellingen van server overgenomen op vps.
De meeste van mijn klanten waren vrijdag of uiterlijk zaterdag weer online. Alleen klanten waarvan ik niet de domeinnamen beheerde moesten het nieuwe IP zelf instellen. Sam heeft me via mail zondag nog geholpen door een (kleine) reselleraccount aan te maken met het oude IP-adres. Daarmee kon ik tijdelijke storingsmelding en URL redirects instellen.
Voor de toekomst wil ik toch een oplossing met minder SPOFs (single points of failure). Misschien iets met VPS'en op meerdere locaties en meer externe backups. Ik ben me nog aan't orienteren op loadbalancing, haproxy, LVS en soortgelijke oplossingen.