URL: per PM

Niche: autoleningen, financiële niche – gericht op de Belgische markt.

Leeftijd site: opgestart rond 1 januari 2011, kleine 2 maand dus. Site had in het begin wat tijd nodig om te indexeren en vanaf dan staat de site goed in Google. Bezoekers = stijgende!

Inkomsten: januari 2011: 90 euro door middel van Adsense. Deze maand is het reeds 61 euro (1-17 feb).

Bezoekers: allemaal via Google. Rond de 20 per dag.

De website is een wordpress site met 25 korte unieke artikeltjes. Mede dankzij de uitstekende domeinnaam zijn de artikels goed te vinden in Google. Zowat 99% van de bezoekers komen via Google binnen op meerdere zoekwoorden. Aan SEO is er niet gedaan (buiten wat plugins in WP). Doe aan linkbuilding en deze site krijgt in de nabije toekomst de topposities binnen Google en dan zal traffic + inkomsten ook stijgen.

- Wordpress site met goede notering in Google.
- Kleine 100 euro aan inkomsten via Adsense (CRT was in de maand januari 14%, deze maand 17%)
- potentie om meer te verdienen is er zeker. Meer content toevoegen, aan SEO doen en het onderwerp leent zich ook uitstekend om aan affiliate te doen.

1300 euro lijkt me een realistische prijs.

Er staat sinds een week analytics op de site (screens per PM) - ook van Google Adsense kan ik screens sturen.

Gelieve me te benaderen per PM (gelieve rekening te houden met het feit dat ik niet altijd binnen de 12 uur kan reageren op uw PM). Algemene vragen mogen in dit topic - zodat iedere potentiële bieder ze kan lezen.

Staat ook op TBF

Mvg Niels