De site is nog niet gestart maar zeker met potentie!
URL: www.sobgame.nl
Leeftijd site (maanden): 0
Maandelijks inkomsten:
Details: 0
Unieke bezoekers/dag:
Details & stats: 0
Omschrijving website:
zie onderstaand
Prijs: 400 euro
Waarom verkopen: Geen tijd meer in verband met stage
Betaling via:
Overschrijving | Factuur(BTW factuur mogelijk!)
extra informatie
Wegens drukte (stage en school) biedt ik mijn website te koop aan.
Categorie: R.P.G. Bedrijfsleven
Scripting: MySQL, PHP i.c.m AJAX, css en Javascript. Tevens is de site volledig zelf gescript.
De website: www.sobgame.nl
Doelgroep: Leuke game voor spelers van de doelgroep 12-24 jaar. In vergelijking met de criminals games van het moment dus een hoger niveau spel.
Wat krijg je: Complete website inclusief admin paneel, ingame forum, ingame chatbox (BETA)
Er zijn redelijk wat betà testers geweest. Helaas heb ik door veel te weinig tijd(school ,stage en eigen bedrijf) geen promotie kunnen maken en zo het spel LIVE te brengen.
De website is zo goed als af! Hij staat sinds augustus 2007 in betà fase en alle fouten zijn er tussendoor uitgehaald.
Helaas kan ik de tijd niet opbrengen om van Sobgame echt een succes te maken.
Ik bied daarom mijn website te koop aan. De vraagprijs is ondanks de vele uren scriptwerk(met 2 man een half jaar in de avonduren) slechts €400,- euro!
Dus wil je de tijd nemen om deze website goed te promoten, dan is dit zeker een hele leuke aanbieding!
Even wat uitleg over de website:
Wanneer je jezelf aanmeld op de website wordt er gevraagd om je eigen bedrijf op te starten, je kunt een bedrijfsnaam en een startpand kiezen. Je krijgt hiervoor een klein startkapitaal. Daarna kom je in de wereld van het bedrijfsleven waar er geconcurreerd moet gaan worden tegen elkaar.
--Handige weetjes
De producten komen automatisch in de markt. Dit wordt iedere 5 minuten aagevuld aan de hand van het aantal spelers dat op dat moment online is. Dit gebeurd net zoals de verkopen
Persoonkosten, verzekeringskosten, rampenscenario wordt allemaal automatisch berekend aan de hand van cronjobs,,
Er zijn al adminlevels toegeschreven: Mensen die producten mogen onderhoude, helpdeskers, all-rounders en full admins.
Op www.sobgame.nl kun je een account aanmaken om e.e.a. te testen. Indien je een admin account wilt kun je dit uiteraard aanvragen

Likes:


Quote