Soort aanbod
Veiling, minimum bod is € 8.000,00
Startdatum site
2004-03-29
Unieke bezoekers per maand
-
Inkomsten per maand
zie tekst
Reden verkoop
zie tekst
Inclusief of exclusief BTW
exclusief BTW
Betaalwijze
Bank
Met of zonder factuur?
Met factuur
Te koop aangeboeden: feedrollpro.com
Website is een betaalde rss service. De klanten betalen voor het publishen van hun rss feeds op het internet.
Hoofdpagina PR6
Inkomsten in 2007:
- Creditcard betalingen in 2007 (tot 21-08-2007): $ 2.300
- paypal betalingen (abbonementen): $ 5.200 (tot 21-08-2007)
- links verkoop 1.660 euro (aantal vaste adverteerders)
In totaal dus $ 7.500 en 1.660 euro tot 21-08-2007.
Creditcard betalingen als ook die via paypal zijn allemaal abbonementen van gebruikers op de dienst dat wordt aangeboden. Het geld wordt automatisch elke maand geind (nkele gevallen eens per jaar via 2co).
Linksverkoop is onderling geweest, er zijn 3tal vaste adverteerders, een ervan heeft de links voor heel jaar ingekocht.
Alle inkomsten zijn uiteraard aan te tonen (paypal / 2checkout.com / bank)
Het grootste deel van klanten loopt via paypal. De klanten die per cc betalen zijn een paar, een daarvan betaalt 1.551 dollar per jaar (een grote universiteit in Groot Brittanië, klant al 3e jaar), volgende betaling in april 2008. Daarnaast dienen nog 3tal klanten gefactureerd te worden (3 tv stations in USA) waarde: $ 179,40 elk ( $ 538,20 in totaal dus).
Beschrijving van de dienst vind je op de site zelf en: www.feedrollpro.com/index.php?action=faqs
De inkomsten van heel 2006 waren ~ 11.500 dollar.
De koper ontvangt inlog gegevens van 2 paypal accounts, op een daarvan staat nog 530 dollar, verder 2checkout account met ook bijna 100 dollar. De uitbetalingsgrens bij 2checkout is 300 dollar, saldo staat dus net onder.
Statistieken zijn helaas onbekend, al met analytics geprobeerd maar die pakt hem door voor mij onbekende redenen niet.
Webruimte: 1164 MB (vooral database)
Dataverkeer: ~20GB per maand
Verder gewoon mysql + php
De site wordt in zijn geheel verkocht, inclusief domein, zonder hosting. Verder bezit ik nog een licentie voor idevaffiliate script om een affiliate promotie op te starten, helaas niets mee gedaan. De site heeft zeker veel potentie (denk ook aan starten van vergelijkbare dienst in NL).
De site heeft veel potentie om wat extra bij te verdienen dmv linksverkoop
Minimum bod: 8.000 euro exclusief BTW. Verkoop met factuur.
Reden verkoop: in bezit van enkele grote projecten die alle aandacht opeisen.
EDIT: Website is al eens eerder te koop aangeboden helaas doordat de toenmalige koper geen lening bij de bank kon krijgen is de verkoop toenertijd niet doorgegaan.
Staat ook op SD en tbforum.
Meer info: saku@hostingplaats.nl / msn: sakudaman@hotmail.com

Likes:


Quote