Ik denk dat je niet alle reacties gelezen hebt of niet inziet waar ik op doel.
Ten eerste een partij die sinds kort een eigen DC heeft en vrijwel niets van huidige locaties naar deze nieuwe dc heeft verhuisd is Leaseweb. Gewoon kosten/baten, oude rommel tegen X bedrag (waarschijnlijk voordeliger) laten staan en nieuwe zaken in eigen DC hosten, en gaten middels aanbiedingen opvullen in oude.
In dit geval is het vice versa, bedrijf kan kennelijk uplink niet meer betalen, uplink weg, DC waardeloos. (even los van bijdrage van huidige bewindsvoerder).
Als ze alles verhuizen dan hebben ze nog inkomsten en mogelijk zijn ze dan voordeliger uit qua inkoop bandbreedte en energie. (gezien hun geografische locatie) en dus houden ze geld over en kan mogelijk een faillissement worden afgewend.
Ze houden dan een lege DC over waar mogelijk een andere toepassing of eigenaar voor te vinden is.
Hoe ze nu gehandeld hebben maakt ze schuldig aan wanbeleid omdat ze zelf het faillissement in stroom versnelling hebben gebracht.
Wat ik schreef is niet zo gek, vlak voor en tijdens faillissement van KPNQWEST hebben er veel grotere migraties plaats gevonden, uiteraard met de nodige hinder voor klanten, maar dat is nog altijd beter dan dat je overgeleverd word aan een curator. (die nu weinig waarde zal aantreffen)

Likes:



Quote