Likes Likes:  0
Resultaten 1 tot 4 van de 4
  1. #1
    Migreren WeFact naar WHMCS
    geregistreerd gebruiker
    1 Berichten
    Ingeschreven
    20/07/11

    Locatie
    Amstelveen

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Nee
    KvK nummer: NVT
    Ondernemingsnummer: NVT

    Thread Starter

    Migreren WeFact naar WHMCS

    Wij hebben op dit moment circa 800 klanten in WeFact staan inclusief hostingpakketten, abonnementen en domeinnamen. Wij vinden echter dat WeFact op een heleboel punten achterloopt op WHMCS en willen daarom een overstap gaan maken.

    Zijn hier mensen die ervaring hebben met een migratie van WeFact naar WHMCS? Waar rekening mee te houden, welke werkwijze is aan te raden etcetera?

    Wij zijn erg benieuwd naar jullie suggesties.

  2. #2
    Migreren WeFact naar WHMCS
    Meneer de Directeur
    12.253 Berichten
    Ingeschreven
    11/05/04

    Locatie
    Valkenswaard / Eindhoven

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 17186890

    Ik heb ervaring bij het ontwikkelen van migratie modules van verschillende systemen naar WHMCS, niet WeFact specifiek maar moet wel mogelijk zijn te maken.
    (Of wilde je het handmatig gaan doen?)

  3. #3
    Migreren WeFact naar WHMCS
    geregistreerd gebruiker
    5.783 Berichten
    Ingeschreven
    20/02/05

    Locatie
    Haaksbergen / Amsterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    168 Berichten zijn liked


    Naam: Mark Scholten
    Bedrijf: SinnerG / Stream Service
    Functie: Systeembeheerder
    URL: www.sinnerg.nl
    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 34255993

    Het overzetten van de klanten en pakketten richting WHMCS zal op zich (als je bij WeFact toegang hebt tot de DB of een goede export) vrij simpel moeten lukken (wij hebben het vanuit een ander pakket gedaan, inmiddels zou ik het anders -makkelijker- doen). Het belangrijkste: zorg voor een goede test omgeving en test of migraties goed verlopen eerst enkele malen (met het afvangen van alle emails). Na de tijd is het namelijk niet meer goed te doen om dingen te corrigeren zonder dat klanten het merken.

    Bedenk ook hoe je om wilt gaan met openstaande facturen/lopende opzeggingen/diensten die reeds niet meer bestaan/etc., dit is waar wij tegen aan liepen en toen snel een werkbare oplossing voor bedacht hebben (die geen schoonheidsprijs verdiend, maar mede werd veroorzaakt door de beperkte export mogelijkheden van het in het verleden gebruikte pakket).
    Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.

  4. #4
    Migreren WeFact naar WHMCS
    Mustang
    98 Berichten
    Ingeschreven
    09/06/04

    Locatie
    Den Haag

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Ja
    KvK nummer: 27248234
    Ondernemingsnummer: nvt

    Wij hebben destijds een migratie gedaan van Mordernbill naar WHMCS en dat ging heel goed. Zoals eerder gezegd zorg voor een backup omgeving waar je op terug kan vallen en test alles voordat je de cronjobs openzet.

Labels voor dit Bericht

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics