Likes Likes:  0
Resultaten 1 tot 2 van de 2

Onderwerp: typo3 hoe en wat

  1. #1
    typo3 hoe en wat
    Guest
    4 Berichten
    Ingeschreven
    12/02/07

    Locatie
    Purmerend

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Thread Starter

    typo3 hoe en wat

    Graag zou ik aan mensen met typo3-ervaring een aantal vragen willen voorleggen. Ik ben nl al een tijdje bezig met de voorbereidingen te treffen om websites op basis van dit systeem aan te bieden. De vragen:

    - welke eisen worden er aan een systeem gesteld?
    - waar moet ik rekening mee houden qua toegang tot het systeem door de gebruikers (scheiding in groepen per site e.d.)?
    - wat is je ervaring met dit systeem?

    Wat het systeem betreft zal het ws een dedicated server moeten zijn. Zijn de budgetoplossingen geschikt? En tot hoeveel sites kun je dan gaan? Heb je ervaring met vertragingen oid bij een bepaald aantal sites?

  2. #2
    typo3 hoe en wat
    geregistreerd gebruiker
    33 Berichten
    Ingeschreven
    16/10/06

    Locatie
    Nederland

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Ik ben nu ongeveer 1,5 jaar bezig met TYPO3 en heb inmiddels een stuk of wat kleine en grote site's draaien.
    Als je nog niet veel ervaring hebt, raad ik je aan je eerst écht te gaan verdiepen voordat je iets aan anderen gaat aanbieden. TYPO3 is echt nogal gecompliceerd.
    In principe hoeven budgetoplossingen niet fout te zijn, maar TYPO3 heeft best wat 'extras' nodig, wat je niet kan verwachten bij budgethosters.
    Naast een aantal applicaties zoals; ImageMagick of GraphicsMagick, htmldoc, catdoc, xls2csv, exiftags, ooo_extract, unrtf, xlhtml, ppthtml en fetchmail. IS het aan te raden de memory limit op minimaal 64MB te hebben staan.
    Ik raad je aan om contact te zoeken met partners die ervaring hebben met TYPO3, dat bespaart je echt een hoop gezeur. Kijk even op typo3.pagina.nl of Google ofzo voor een overzicht; Nederland is nog niet goed verzadigd, Duitsland wel.
    Als je dedicated of colo neemt, kun je natuurlijk alles naar je eigen hand zetten, dat is natuurlijk perfect (als je ervaring hebt)

    Wat betreft gebruikers; ik neem aan dat je bedoelt meerdere website's (met gebruikers) op 1 TYPO installatie? Dat gaat prima. TYPO3 is o.a. bekend om de vele mogelijkheden qua gebruikersrechten e.d.
    Ik draai op meerdere installatie en doe bijv. 5 site's per installatie, maar meer zou ongetwijfeld kunnen.
    Grotere site's doe ik meerstal op 1 installatie, ook omdat daar bijv. veel extenties nodig zijn. Maar dat is puur vanwege het overzicht.

    Als je nog wat specifiekere vragen hebt of wat meer wilt weten mag je me wel PMen. KIjk ook even op de Engelse en Nederlandse mailinglists, daar vind je een schat aan info.

Labels voor dit Bericht

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics