Als je me niet geloof, dan niet
Zullen we nu weer "geheel" ontopic gaan!
Roy
Likes: 0
Als je me niet geloof, dan niet
Zullen we nu weer "geheel" ontopic gaan!
Roy

Met alle respect: ik probeer je alleen op de juiste weg te helpen.Oorspronkelijk geplaatst door royduin
Lees het topic eens door dat ik in voorgaande post heb genoemd.
Windows 2003 is een perfect serverplatform, gebruik het zelf ook met liefde. Voor een tientje per maand heb je een volledig legale SPLA licentie voor Windows 2003 Web Edition, een echte aanrader!![]()
In dit topic staat ook meer vermeld over welke licentie je nodig hebt. Als jij deze server wilt gaan gebruiken voor hosting, dan is een retail of OEM licentie ook niet toegestaan door Microsoft. Zou namelijk erg lullig zijn als je daadwerkelijk een licentie van 20,000 euro van die "programmeur" hebt gekregen of "geleend" en het nog steeds niet toegestaan blijkt te zijn voor het doel dat je voor ogen hebt.
Nogmaals: puur informatief, lees het topic eens door![]()
Hey,
elk bericht uit dit topic heb ik al gelezen, maar nu deze vragen erover een CP:
www.cubepanel.com
Is deze veilig? Iemand al ervaring hiermee?
Wat ik graag in mijn CP wil is:
- Filemanager
- Disk usage
- FTP Manager
- Server Information (Software & Hardware)
- Profile
- Private Messages
- Inlog Geschiedenis
- Backup Center
- Admin Account waarin de hosting pakketten kunnen aangepast worden, gebruikers beheren
- In me CP hoeft helemaal niks met domeinen, zoals DNS instellingen e.d want het is alleen voor hosting
Welk is dan het beste?? (liefste gratis)
Roy
Geen enkele control panel is veilig.Oorspronkelijk geplaatst door royduin
Veiligheid moet je er zelf in bouwen, kan je dit niet, dan moet je er niet eens aan beginnen.
Je hoeft niks met domeinen? Das knap, zonder dns heb je namelijk geen hosting, tenzij je natuurlijk iedereen's site met een ip adres gaat benoemen. Vinden je klanten leuk.
Wat denk je van even de zoekfunctie te gebruiken?!
Deze vragen zijn duizenden keren gesteld.
Waarom vraag je dit allemaal niet aan die "programmeur"? Als hij die software zomaar even te leen geeft, moet hij toch wel een beetje verstand hebben van servers![]()
Volgens mij is dit forum er om elkaar te helpen, niet om elkaar af te kraken!
Ik hoef geen domein instellingen e.d omdat ik gebruik maak van dyndns, die koppeld dat domein aan je IP
Maar ik zoek zelf wel naar een CP!
Roy
komt mischien door je houding?Oorspronkelijk geplaatst door royduin
Dus jij gaat maar 1 domein gebruiken?Oorspronkelijk geplaatst door royduin
![]()
zou trouwens je "(gewone ATX Behuizing)" wel even ombouwen naar een 1u server. De kast kost 100 euro en dan moet je nog een koeler hebben (een 1u dus). Schilt je straks flink in de kosten van een datacenter. Hiermee kan je dan weer geld uitsparen voor een spla licentie, want een cd lenen van een vriend mag dus niet.
su6
jan
Wil hij dit niet gewoon thuis "just for the fun" hebben? Dat maak ik althans op uit de berichten hier, of ik moet iets over m`n hoofd zien. En dan een beetje voor z`n vriendjes de boel "hosten".
Maar goed, CubePanel is een goed CP, heb hem hier zelf ook gebruikt onder Windows 2003 Web Edition. En veiligheid moet je gewoon een hoop zelf regelen, net zoals op je gewone huis/tuin & keuken pc.
Hij wil het voor thuis gaan gebruiken voor hemzelf en de door hem ontworpen sites voor klanten.
Verder nog iets... die "hack" spul wat je noemd op je site. Ik zou daarmee opassen hier in nederland. Die dingen laten downloaden met "How to" informatie valt in de categorie illegaal!
Ookal weet je zelf neit wat die dingen precies doen of zijn :-P
Maar terug op je vraag.
Als je iets illegaal gebruikt (je OS in dit geval) moet je oko voro de gevolgen in kunnen staan als ze je er op aanspreken. Zo niet gewoon kopen. Lijkt me niet zoveel om over te gaan discuseren. tog?
Als je zelf thuis gaat hosten is WAMP (Windows + Apache + MySQL + PHP "voor je gaat vraagen, GOOGLE!) + Real VNC
Zo kun je er ook nog een keer als remote je server besturen als je bijvoorbeeld op schol bent in je tussenuur ofzo.
Kun je zo uit de voeten
Als je een ander admin panel gaat gebruiken, weet dan (zoals al gezecht is) hoe je de boel moet gaan afschermen! zolang gewoon VNC + WAMP (je wil wat leren kun je daarmee heeeeel goed!)
Mensen helpen je hier graag, maar met een "scriptkidie" instelling hebben er hier wijnig lui zin in denk ik ;-)
Gewoon beste beentje voorzetten!
Suc6!
P.S. voor je voor je website klanten betalingen gaat vragen... zoek dan ff in dit forum naar KVK en BTW regeltjes (Zoekfunctie WHT)