Hallo,
Ik wil voor een aantal domein het volgende op 2 van onze servers (Fedora - plesk 7.5) gaan doen:
Domeinnaam word gesplitst, de site gaat draaien op server A, de mail zal gaan draaien op server B
De instelling hiervoor zal gemaakt worden in de DNS settings van de domein
Server A zullen op het site gedeelte files geplaatst worden die alleen door ons toegangelijk zijn, op server B zal de email draaien, deze kan de persoon behorende bij dat email adres zelf beheren.
Nu zou ik graag willen dat ik het zo kan instellen als de user inlogt op de server waar zijn mail op draait hij/zij alleen de domein kan aanklikken en dan alleen de mail knop om zo evt. zijn wachtwoord, alias en/of autoreply in te stellen
Nu is het zo dat knoppen als Edit, Report, Preferences, Permissions, Limits, IP Pool, Logo setup, Custom Buttons, Domain templates, Manage, extras en Current Traffic gewoon actif zijn.
Nu kun je dit deels opvangen door limiten en dergelijke als je ingelodd bent als admin op 0 te zetten, maar liever zou ik deze knoppen niet actief hebben (grijs dus)
kan iemand mij vertellen of dit mogelijk is, heb overal gezocht maar ik kan er geen antwoord op vinden.

Likes:


Quote