Allereerst de beste wensen aan een ieder!
Wij beginnen zelf het nieuwe jaar goed met een VPS (van een klant) die spam blijkt te versturen vanaf het info account. Wij hebben, stom genoeg, de VPS unmanaged afgenomen bij TransIP waardoor zij ons geen ondersteuning kunnen bieden. Uiteraard moet dit probleem wel worden opgelost, maar missen wij de kennis om nu hier adequaat op te reageren. Het lukte bijv. al niet om via DirectAdmin de Administrator Settings te wijzigen om zo in ieder geval wat zaken te beperken, zo was het idee (ik krijg, zelfs als ik niets hieraan verander en direct op Save klik de melding 'Invalid values').
Daarom zoeken wij ook iemand die ons hier, natuurlijk tegen betaling, bij kan helpen. Wie kan ons hierbij ondersteunen (of wie weet een partij die dat kan) en is het mogelijk om vooraf een kostenraming voor te ontvangen? Meer informatie omtrent de server en inloggegevens worden dan aangeleverd.
In ieder geval dank.
Marnix Boot

Likes:


Quote
Er worden inderdaad flink wat brute force aanvallen gemeld via DirectAdmin zag ik bij het inkijken, dus daar zou het goed aan kunnen liggen. Ik zal het wachtwoord in ieder geval wijzigen totdat er een constructieve oplossing is.
