hm, en wat voor bak praat je dan over ? vergeet niet dat hij als beginner bijv. niet een dedicated sql bak nodig is ofzo...Oorspronkelijk geplaatst door crazycoder
edit:
mijn P4-D @ 2.8ghz in SM 1U op Intel plank met 1GB en 160gb seagate raid1 kost ~900 incl btw. als ik me niet vergis...
en waarom dat :x als hij meer traffic gaat verstoken dan in zn colo-contract zit dan betekend dat heel simpel dat hij meer klanten heeft gekregen en dat daarmee die extra inkomsten dat kunnen dekken.Kosten colo zullen echt hoger uit gaan vallen. Is het niet nu dan wel over een half jaar.
aan de ene kant wel waar, maar ik zeg niet voor niets neem me niet op de letter serieus. Je denk toch niet echt dat hij meteen een dikke multinational als klant krijgt ofwel.IMO maakt het aantal klanten niet uit. Iedere klant is belangrijk.

Likes:


Quote

)