Ik loop op dit moment met het idee om briefpapier te laten drukken. Echter heb ik nog geen digitale huisstijl. Heeft iemand toevallig enig idee wat het ongeveer gaat kosten om dit te realiseren?
Hans
Likes: 0
Ik loop op dit moment met het idee om briefpapier te laten drukken. Echter heb ik nog geen digitale huisstijl. Heeft iemand toevallig enig idee wat het ongeveer gaat kosten om dit te realiseren?
Hans
de vraag die je daarvoor moet stellen is hoever je wilt gaan met je huisstijl. Is het alleen een briefpapier of ook een lettertype. Heb je al dingen zoals een logo digitaal?Oorspronkelijk geplaatst door hanzeman
Logo heb ik voor elkaar, ook digitaal. Het is alleen een kwestie van ontwikkeling van een briefpapier opmaak.Oorspronkelijk geplaatst door jagermaster
Hans

Ik denk dat als je een echt goede huisstijl wilt laten realiseren door iemand anders, en als je iets origineels wilt (wat toch wel een belangrijk punt is op het gebied van een huisstijl) dat je moet rekenen op minimaal 1000 euro.
Je kunt er natuurlijk veel meer aan uitgeven; er zijn bedrijven die er miljoenen aan uitgeven, en zij doen dat natuurlijk alleen omdat de ROI zeer positief is (m.a.w het is een investering maar uiteindelijk krijg je er meer voor terug).
1000,- :S neem aan dat je dan ook gelijk zootje briefpapier erbij krijgt want voor een huisstijl voor briefpapier is 1000 wel aardig aan de hoge kant hoor.Oorspronkelijk geplaatst door Apoc
Wij hebben ooit eens 450,- betaald en daar zat al papier bij
Voor een complete huisstijl is eur 500-1000 echt niet duur. Ik heb al aanmerkelijk hoger bedragen langs zien komen en dan zat er beslist geen stapel briefpapier oid bij inbegrepen..
Ik denk trouwens dat je de huisstijl niet tot briefpapier moet beperken maar dat je zoiets in alle gedrukte en digitale media tot uiting moet laten komen. Anders spreek je m.i. niet van huisstijl maar gewoon van briefpapier.
Laat je echt een huisstijl ontwikkelen dan krijg je gelijk een map met informatie over het te gebruiken lettertype en eventuele alternatieven daarvoor die je moet gebruiken voor alle uitgaande brieven faxen e.d. Ook gebruik van het logo staat daarin beschreven...
Ik neem eigenlijk aan dat bedrijven die zich met webdesign bezighouden dit zeker zullen (of zouden moeten) weten.

Zoals crazycoder al aangaf, 1000 euro is niet aan de hoge kant. Als je bij een ervaren bedrijf terecht wilt zou ik zeker rekenen op 50 euro per uur. Met 1000 euro zit je aan 20 uur. Het licht er natuurlijk aan wat je precies gedaan wilt hebben maar om echt een goede huisstijl te ontwikkelen heb je die tijd wel nodig.Oorspronkelijk geplaatst door WilloW
Het gaat niet om een totale realisatie van een huisstijl. Het enige wat eigenlijk gerealiseerd dient te worden is een briefpapier ontwerp.
Hiervoor heb ik een een idee in me hoofd.. Het is dus alleen de uitwerking nog..
Hans
Het realiseren van een compleet huisstijl met logo zal tussen de EUR 1000,00 / 2400,00 vallen.
Echter als je de logo en een schets al hebt zal het schat ik rond de EUR 150,00 kosten voor de briefpapier ontwerp.
Wij rekenen voor het ontwerpen van visitekaarten dubbelzijdig EUR 150,00.
Open anders een topic in de personeel gezocht topic =)
Beste Hans,
wanneer je reeds een logo hebt, en zelfs een idee hoe je briefpapier eruit moet gaat zien, ben je natuurlijk zo klaar. Ik kan deze ideëen omzetten in een formaat geschikt voor de drukker.
Mail even naar info@spiritz.nl mocht je interesse hebben!
Oefph, dat vind ik prijzig!
Kun je niet beter een student Grafisch werken nemen, daar heb ik goede ervaringen mee!
Kijk hier eens en vraag om wat eerder werk: http://www.karlijndesign.nl/
'Vakmanschap' kost geld, net zoals wat systeembeheerders of PHP scripters kosten =)Oorspronkelijk geplaatst door Chill Creations
Als je daadwerkelijk een huisstijl laat ontwikkelen dan moet men er wel op letten dat je logo e.d. uiteindelijk OOK voor andere media gebruikt zullen moeten worden.Oorspronkelijk geplaatst door Chill Creations
Sommige studenten zullen dat wel kunnen, anderen niet. Dit gaat overigens ook voor afgestudeerden op.... niet iedereen is hier goed in..
Voor het nieuw ontwikkelen van een logo met een basis-huisstijl reken ik 599,- euro excl. BTW. Hiervoor krijg je je logo (RGB/CYMK), Een ontwerp (cert. PDF) voor je visitekaartjes en een ontwerp (cert. PDF) voor je briefpapier/enveloppen.
Moet er een website inclusief CMS bij, reken is 899,- euro excl. BTW incl. domeinnaam en een jaar hosting. Een handboek 'gebruik huisslijl, 12 pag.' erbij brengt het totaal op 999,- excl. BTW. De prijzen varieren nogal merk ik. Een reclamebureau zal duurder zijn dan een student. Ikzelf zit er tussenin.
Ik neem geen losse opdrachten aan, maar op dit forum zijn mensen die het wel kunnen realiseren voor je. Berrie (Ber|art) bijvoorbeeld. Neem ens contact met hem op.
MultiMaak - Voor persoonlijke cadeau's en relatiegeschenken!
Ligt een beetje aan de aantallen, hoe meer hoe goedkoper.
Maar voor een paar honderd euro moet je het toch wel redden denk ik, tenminste dat is mijn ervaring. Wellicht als je een 3de partij ook je huisstijl laat ontwikkelen, dan kost het je waarschijnlijk het dubbele.