Oorspronkelijk geplaatst door Alerd
Het is omwille van de aansprakelijkheid dat ik het nadelig zou vinden.
Likes: 0

Oorspronkelijk geplaatst door Alerd
Het is omwille van de aansprakelijkheid dat ik het nadelig zou vinden.

Noem er dan is een paar ?Oorspronkelijk geplaatst door V. Kleijnendors
Precies.Oorspronkelijk geplaatst door Mario

Heeft er eigenlijk weinig mee te maken.Oorspronkelijk geplaatst door V. Kleijnendors

Ik zie niet in wat het voor zin heeft dat ik namen ga noemen van relaties of klanten?
Zoek zelf in het handelsregister als je benieuwd bent.
Overigens, het punt aansprakelijkheid is ook bij ondernemingsvormen met beperkte aansprakelijkheid (bijvoorbeeld BV) niet meer hoe het vroeger was. Eén keer je jaarcijfers een week te laat publiceren en je kunt een onbehoorlijk bestuur voor je kiezen krijgen bij een faillissement.
Edit: Hoezo heeft winst en ziekteverzuim er weinig mee te maken? Winst is een duidelijk criteria voor het omzetten van een eenmanszaak naar BV. Ziekteverzuim is de voornaamste reden dat eenmanszaken over de kop gaan.

Waarom is het zo geheim ? Ik kende gewoon geen enkele éénmanszaak met 100 man personeel, dus was ik wel nieuwsgierig welke firma's wel zo werken.Oorspronkelijk geplaatst door V. Kleijnendors
Wat betreft je opmerking over de BVBA, de eerste jaren ben je zo wie zo aansprakelijk, maar wat betreft je jaarcijfers .. daar is de boekhouder voor.
Winst en ziekteverzuim zijn zeker geen redenen om een éénmanszaak te blijven.

Zoals ik zei. Ik ga geen namen van bedrijven van relaties / klanten op een publiek forum zetten. Lijkt me logisch.Waarom is het zo geheim ? Ik kende gewoon geen enkele éénmanszaak met 100 man personeel, dus was ik wel nieuwsgierig welke firma's wel zo werken.
In ben niet bekend met de regelgeving in België. In Nederland kennen we geen verschil in aansprakelijkheid voor de start periode.
Dat is de tweede keer dat je dit post. Misschien is het verstandig om er argumenten bij te zetten, dat vormt een discussie wat meer tot een discussie.Winst en ziekteverzuim zijn zeker geen redenen om een éénmanszaak te blijven.![]()
Netart in Polen is een eenmanszaak met in ieder geval meer dan 50 personeelsleden. (AKA Nazwa.pl)
Zie je ook goed in de EU registranten lijst, staat er:
Netart M. Nowak ofzo. In Polen moeten Eenmanszaken namelijk achter hun bedrijfsnaam de eigenaar van het bedrijf noemen.

Lijkt me eigenlijk niet zo logisch maar kom. Misschien is het toch niet zo eenvoudig een eenmanszaak met 100 medewerkers te vinden ...Oorspronkelijk geplaatst door V. Kleijnendors
In mijn pot stonden zelfs meer argumenten dan dat jij zelf gebruikteOorspronkelijk geplaatst door V. Kleijnendors
... maar nog een poging:
- Fiscaal is er het verschil in belastingstarieven. Zelfs met het dubbel belaste tarief is het nog voordeliger. En met 100 personeelsleden gaat dat een hele borrel zijn.
- Er is de aansprakelijkheidsbeperking zodat je in gewone omstandigheden niet met je gehele prive aansprakelijk kan worden gesteld.
- Eenvoudiger door het systeem van aandelen als er iets gebeurd, zeker van belang bij wat grotere ondernemingen die door het aandelensysteem zo ook nog eens vers kapitaal kunnen aantrekken.

Oorspronkelijk geplaatst door Swiftway-UK
Ik weet nu niet hoe het in Polen zit![]()
HAHAHAHA... Die state of the art security system is zeker goed!!! HAHAHAHA..Oorspronkelijk geplaatst door Clanhost
Anyways.. ik heb halfjes zitten lezen waarover dit ging... in ieder geval.. Ik ben blij dat de datacenter waar mijn servers zijn net iets beter uitziet dan deze.
On topic.. Personeel 1 Persoon... (verder een aantal apen en twee ezels).
Ohh ja...en veel "Pay Per Hour" personeel. Het liefst gespecialiseerd in wat ik nodig heb.
Maar ja... Ik doe veel meer dan alleen hosting (Niet IT gerelateerd)

Dus als ik om gegevens van je klanten vraag, dan is dat een logische vraag waar ik antwoord op krijg? Als de klant zoekt met Google en op dit forum zijn naam ziet staan, lijkt me dat niet goed voor mijn relatie met die klant.Lijkt me eigenlijk niet zo logisch maar kom. Misschien is het toch niet zo eenvoudig een eenmanszaak met 100 medewerkers te vinden ...
Welk tarief? Inkomstenbelasting? Inkomstenbelasting voor persooneel doet niet ter zake, alleen de inkomstenbelasting van de eigenaar van de eenmanszaak. Als de winst uit de onderneming laag is (bijvoorbeeld omdat de onderneming hard groeit), dan is een eenmanszaak fiscaal gezien veel aantrekkelijker. Denk in de eerste jaren aan startersaftrek, investeringsaftrek, belastingvrije som, etc.Fiscaal is er het verschil in belastingstarieven. Zelfs met het dubbel belaste tarief is het nog voordeliger. En met 100 personeelsleden gaat dat een hele borrel zijn.
Ik noemde al het punt verzekeringen. Als je er zeker van bent dat risicopunten met verzekeringen zijn afgedekt, wat is dan nog het risico van persoonlijke aansprakelijkheid?
Natuurlijk groei je op termijn door naar een andere ondernemingsvorm, maar het hoeft helemaal geen probleem te zijn.

Rests his case maar snapt nog steeds niet wat er zo geheim is aan een bedrijfsvorm .. voor de rest laat ik het rusten. Er zijn honderden bedrijven met 100en mensen personeel die een éénmanszaak zijn.Oorspronkelijk geplaatst door V. Kleijnendors
fulltime of part time?Oorspronkelijk geplaatst door Jerbo
-Knip Janneman- plus punten.
Je zit doelbewust achter de user aan, en je schopt oude topics omhoog.
Laatst gewijzigd door janneman; 18/10/06 om 21:19.
"Zo zijn ook wij één leverancier. Dé leverancier in gedegen Linux kennis, wanneer jij dat nodig hebt."
Boek je admin vandaag nog via : www.admin.nu
Gevestigd in Nederland en Moldavië
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!