Ik ben een jaar geleden voor de hobby een site begonnen en inmiddels begint de site aardig te groeien. Helaas stijgen de kosten om de site in de lucht te houden daarmee ook en dat geld moet natuurlijk weer terugverdiend worden. Op zich lijkt dat niet zo'n probleem want ik krijg de laatste tijd regelmatig mailtjes van bedrijven die op mijn site willen adverteren en ook de Google Adsense banners leveren het een en ander op.
Nu is dus de vraag hoe ga ik als particulier met deze inkomsten om. Stel ik laat een bedrijf daadwerkelijk adverteren op m'n site. Hoe gaat dat dan in z'n werk wat betreft de betaling, belastingopgave, BTW etc. .... ik begrijp er namelijk allemaal geen *@%# van.
En die Adsense inkomsten moet je natuurlijk ook opgeven toch?!
Het gaat nu nog om een paar tientjes maar over een paar maanden gaat het misschien om iets meer geld. Wat te doen? Is het handig om me in te gaan schrijven bij de KvK of is dat onzin bij zulke kleine bedragen?

Likes:


Quote