Hoi.
Is er mischien een Jong Hosting bedrijfje dat vooral Webhosting verhuurt en samen wil werken met mij ?
Ik hou het hier kort, mail me maar even dan kijken we wel verder
Likes: 0
Hoi.
Is er mischien een Jong Hosting bedrijfje dat vooral Webhosting verhuurt en samen wil werken met mij ?
Ik hou het hier kort, mail me maar even dan kijken we wel verder
Wat versta je onder samenwerken?
Waarom moet het bedrijf jong zijn?
@flen
Ik bedoel hiermee dat 2 bedrijven samen komen in 1 en zo proberen nog groter te worden
Volgens mij is Reality-Hosting een jonge bedrijf, en zoekt hij een andere (jong) bedrijf wat wil samensmelten met Reality-Hosting. Zodat bijde partijen en stuk groter zijn. Maar aangestaan een bestaand bedrijf hier geen interesse in heeft zoekt ie een jong bedrijf. Correct me if im wrongOrigineel geplaatst door Danger
@flen
Ik bedoel hiermee dat 2 bedrijven samen komen in 1 en zo proberen nog groter te worden![]()
Danger, hoe oud ben je?
Als je op zijn profiel kijkt zie je dat die 16 jaar oud is.Origineel geplaatst door Vane
Danger, hoe oud ben je?
Idd tim, goed geraden :P
Don't get me wrong mate... Maar persoonlijk denk ik dat er weinig (sirieuze) kandidaten zijn voor waar jij naar op zoek bent.Origineel geplaatst door Danger
Idd tim, goed geraden :P
En inderdaad zal waarschijnlijk ook je leeftijd een grote rol spelen in het geheel.
Waarom probeer je het eerst niet zelf rustig wat verder uit te bouwen en op deze manier ook wat meer (zakelijke) ervaring op te doen?
Nogmaals, niet bedoeld als kritiek, maar vooral als raad. Doe er zelf mee wat je wil.![]()
Misschien zijn er andere jongeren/minderjarigen die met de zelfde ideen rondlopen en die wellicht wel geintresseerd om samen te werken.
Je kunt ook een baan proberen te krijgen in de hosting wereld...
Hiermee kun je goede ervaringen opdoen mocht je voor jezelf willen beginnen.
Persoonlijk zie ik hier weinig voordelen in, maar oke.
e-mail doet het niet, account suspended?
Komt niet meteen pro over.
Mail me ff op erik@fastgaming.nl. Je site is overigens suspended.
Dat klopt idd, dit komt omdat ik 1 dag te laat had betaald en daarom is mijn acccount geblockt, toen ik heb betaald zijn de gasten waar ik het domein heb gekocht een weekje gaan skien :P Dusja niks aan te doen, je kan onze site bekijken @ http://193.138.204.107/reality-hosting.nlOrigineel geplaatst door dirk staes
e-mail doet het niet, account suspended?
Komt niet meteen pro over.
de scripting hiervan is nog niet helemaal klaar, zoals het control panel en als je besteld hebt krijg je nog geen automatische e-mail.
Je kan me bereiken op joeyverlinden@hotmail.com, en ervaringen opdoen is niet nodig, omdat ik al jaren thuis servertjes opzet en grootschalig servers hebt gehost op lan-party's dus ervaring is er wel.

Dit is nu precies het probleem waar veel mensen tegen aan lopen die goedkoop willen hosten bij een 'jong bedrijfje'.Origineel geplaatst door Danger
toen ik heb betaald zijn de gasten waar ik het domein heb gekocht een weekje gaan skien :P Dusja niks aan te doen[/url]
...
de scripting hiervan is nog niet helemaal klaar, zoals het control panel en als je besteld hebt krijg je nog geen automatische e-mail.
Totaal ongeoorloofd! Wat nu als er een belangrijke server down gaat in deze week? So long 99.8% uptime.