volgende week volgt meer info. We zijn op dit moment even druk bezig met een aantal andere zaken die even voorrang krijgen.
Afdrukvoorbeeld
volgende week volgt meer info. We zijn op dit moment even druk bezig met een aantal andere zaken die even voorrang krijgen.
Das geen probleem... je vind hem nu FF tijdelijk http://www.alliedassault.nl/download...tility_1_1.exeCitaat:
Origineel geplaatst door Mathieu
Inderdaad, ik zou het ook graag downloaden maar die site is nog niet online.. :)
Kan niemand het ergens uploaden plz?
(save as) !!!
Let wel het gaat hier om de eerste BETA versie!
Thanks!
En werkt dit al goed, ik bedoel, werken alle functies al? ;)
nee.. het is nog maar een eerste beta.. maar ziet er zeer goed uit...
ExOrDuS je bent geweldig :)
Waar kan ik het serienummer vandaan toveren :S?
Ok sorry, heb serienummer al... Moet volgende keer eens beter lezen
Gamma LoL
Vind je het goed dat ik de applicatie uitbreid met o.a. inkoop systeem en inkomstenbelasting?Citaat:
Origineel geplaatst door AlphaXS
volgende week volgt meer info. We zijn op dit moment even druk bezig met een aantal andere zaken die even voorrang krijgen.
Wanneer zou het vermoedelijk allemaal werken?
ik zelf zou dit er graag in zien... maar weet niet wat de maker wil....Citaat:
Origineel geplaatst door empeetrois
Vind je het goed dat ik de applicatie uitbreid met o.a. inkoop systeem en inkomstenbelasting?
Zal dit mogelijk zijn om het pakket dan gewoon simpel te upgraden indien iemand een extraatje inbouwt??
Zou wel zalig zijn!
Hier kan ik nog niets over zeggen. Let wel dit is geen open source dbase!!!Citaat:
Origineel geplaatst door empeetrois
Vind je het goed dat ik de applicatie uitbreid met o.a. inkoop systeem en inkomstenbelasting?
HEt is onze eigen productie, en valt onder de wetten van microsoft.
Maar goed ik kan hier nog geen duidelijk heid over geven. Misschien dal dit compleet via ons loopt.
maar nogmaals hier geef ik nu geen (duidelijk) antwoord op.
In een later stadium zal er zowiezo aandacht geboden worden aan
boekhoud programma's en derg.
Enig idee wanneer alles zal werken aub?
Zo ongeveer.. ;)
Volgens mij is het wel toegestaan om dit te doen als ik zelf opnieuw begin.Citaat:
Origineel geplaatst door AlphaXS
Hier kan ik nog niets over zeggen. Let wel dit is geen open source dbase!!!
HEt is onze eigen productie, en valt onder de wetten van microsoft.
Maar goed ik kan hier nog geen duidelijk heid over geven. Misschien dal dit compleet via ons loopt.
maar nogmaals hier geef ik nu geen (duidelijk) antwoord op.
In een later stadium zal er zowiezo aandacht geboden worden aan
boekhoud programma's en derg.
En aangezien ik aardig wat access ervaring heb zal het niet zo'n groot probleem zijn. Echter vind ik dat weer zo flauw om dit na te bouwen, maar kan het altijd nog doen.
Ik hoor graag of een uitbreiding / wijziging is toegestaan
@ matthieu: wie gaat deze update bouwen dan? Immers, met onderdelen door externe partijen gebouwd valt de volledige controle van de juiste werking weg. en daarnaast zul je dan iemand moet vinden die het leuk vind elke update volledig gratis op te leveren.
Gratis software is leuk, echter gratis werkende software is leuker.
Dat wil daarintegen niet zeggen dat voor niets de zon op gaat ;)
Wanneer het e.a. volledig werkend door ONS op de makrt gezet zal worden is nog even de vraag. Immers het betreft hier een eigen productie, welke gratis op de markt gezet zal worden.
@ empeetrois: Ik ben blij dat u veel kennis heeft van acces. (uit uw bericht meer dan ons, immers voor u blijkt het een "eitje" te zijn, het werk waar wij al ruim drie maanden aan werken :S)
Wij zullen dan ook overwegen ons volledig terug te trekken en af te wachten wanneer uw (uiteraard, gratis versie, met een compleet andere layout, en indien mogelijk leuker dan de onze) op de markt komt.
Indien u dit zou wensen willen wij nog wel een updatje leveren ;)
Ofwel, ik heb u een pb gestuurd met het e.e.a aan informatie omdat ik uw bericht totaal "off-topic" vind, en meer zie als eigen belang.
Ik heb u duidelijk geinformeerd over het feit dat dit geen open source is, een dbase onder acces, en dus onder het copyright van alpha xs en microsoft valt.
Dit geld overigens niet alleen specifiek voor u, echter voor alle gebruikers.
@ toekomstige gebruikers: Wij zin nog druk bezig met de ontwikkeleing van deze "tool" en we hebben er ook spijt van, deze te vroeg al op de markt gezet te hebben om nieuwschierige ongeduldige mensen alvast een opwarmertje te geven.
Daar wij nu de een na de andere mail ontvangen, betreffende mensen die graag hun diensten willen verstrekken aan alpha xs, voor toekomstige updates (en vreemd genoeg veelal betaald).
Wij bieden een tool aan, om op een handige manier informatie van de klant bij te houden. Deze is totaal niet bedoeld voor uw eigen boekhouding. Dit wordt ook afgeraden, doordat de dbase dermate complex zou worden, waardoor deze haast niet meer te gebruiken valt.
Eht ontwikkelen van eigen veranderingen (voor zover in te passen, daar de dbase voor een gedeelte ook afgesloten word.) is absoluut niet verboden. OOk het verstrekken aan anderen is geen enkel probleem.
Echter zodra dit gebeurt garanderen wij geen juiste werking meer van de tool, en zullen hier dan ook gee support op leveren.
Wij werken ook niet voor niets, het idee is ontstaan om onze eigen tool, op de markt te zetten, niet om winst te draaien, maar gewoon omdat hier een gebrek aan is.
Echter wij hebben gewoonweg geen tijd om support te leveren op uitbreidingen / veranderingen waar wij niets mee te maken hebben.
Ik hoop nu een beetje meer duidelijkheid geschept te hebben, en vraag dan ook aan de modjes om dit topic op slot te gooien, c.q. verdere berichten over deze tool in DIT topic te verwijderen.
Hier was het topic niet voor bedoeld, en ik vind dat het originele onderwerp intact dient te blijven.
Mochten mensen verder willen babbelen openen ze maar een nieuw topic.
Mocht ik nu een beetje grof en egoistich over komen, excuus hiervoor, echter ik stoort me behoorlijk aan bepaalde opmerkingen, welke totaal geen meerwaarde geven aan de informatie over deze "tool".
Vanaf eind deze week zal de site voor deze tool in de lucht zijn, en te bereiken onder: provider-utility.nl