Hoe, door wie en waar laten jullie deze maken?
Ik ben dus bezig over de betere naamkaartjes, op dik papier en eventueel met plastiek er rond.
Enig advies?
Likes: 0
Hoe, door wie en waar laten jullie deze maken?
Ik ben dus bezig over de betere naamkaartjes, op dik papier en eventueel met plastiek er rond.
Enig advies?
waar voor?
voor op je server?
voor op je auto?
voor je klanten??
....
Heb je het over badges of een soort van plastic bankpasjes?
ik doe ze altijd bij Veraert Promotional Wear in Tilburg. Goedkoop, snel en goed ...

Lokale drukkerij. Lekker professioneel en niet duur.
Akkoord, maar het moeten professionele, op maat gemaakte zijn.Origineel geplaatst door frankske
Lokale drukkerij. Lekker professioneel en niet duur.
Het is inderdaad voor server/PC/hardware!
De prijs maakt niet zo veel uit, ik wil gewoon degelijke kwaliteit met een niet te hoge ontwerpkost.
Ongeveer de grootte van een bankkaart?

dat zei ik toch: professioneel? De kwaliteit die uit een drukkerij komt, is vaak stukken beter dan die internet-self-print dingen.
Ik zou moeten kijken (is al 3 jaar terug), maar ik denk niet dat wij "offset kosten" betaald hebben. We hebben hem 4 Illustrator files gegeven, en gezegd "zoveel van elk" en hadden een prijs per kaartje.
Aangezien je van Drongen bent: ik ben geweest bij PlusPrint in Evergem, maar elke drukker doet dat wel denk ik.
ga naar een lokale drukker en vraag en kijk even rond
zoiets is niet duur maar leverd in de toekomst zeker geld op
je praat op een feest of andere bijeenkomst en geeft her en der je kaartje weg en walla als ze iets nodig hebben wat jij verkoopt weten ze dan nog te herinnerren en bellen ze je wel
suc6
Ik denk dat drukken veel te duur is en je moet er best veel afnemenen als je email adres veranderd dan kan je weer opnieuw beginnen enz.. je kan zelf heel goed met een fatsoenlijke printer en papier visite kaartjes maken die professioneel genoeg zijn![]()
Berrie Pelser, Ber|Art Visual Design V.O.F. Managed Secure WordPress SEO Cloud Hosting met Zoekmachine Optimalisatie en Social Media Strategie
Ooit al van een domeinnaam gehoord ?Origineel geplaatst door BerArt
als je email adres veranderd dan kan je weer opnieuw beginnen enz..
Ga gewoon naar je lokale drukker, daar heb ik het ook laten doen, fantastisch resultaat en kwaliteit!
Ik vind dat Vistaprint.nl ook goeie kwaliteit levert. Neem dan wel de betaalde kaartjes en niet de gratis kaartjes.
Vistaprint is idd zeer goed!
Kies wel de betaalde kaartjes, gebruik hun Photoshop sjabloon en kies voor een glanzend kaartje...
Zeer nuttige link, net wat ik zocht, bedankt!Origineel geplaatst door Yellow36
Ik vind dat Vistaprint.nl ook goeie kwaliteit levert. Neem dan wel de betaalde kaartjes en niet de gratis kaartjes.
Studio17 drukt erg snel en mooiDrukken ook vrijwel alles gewoon even offerte aanvragen.