Kan dus zeker wat opleveren om je hostingbedrijf dan niet naar de ondergang te lijden.
Afdrukvoorbeeld
Kan dus zeker wat opleveren om je hostingbedrijf dan niet naar de ondergang te lijden.
Ik zou mijn servers niet in Amsterdam zetten, bij een probleem ben je de hele dag onderweg: 2 uur rijden naar Amsterdam, 2 uur reparatie tijd en 2 uur terug rijden en de dag is verloren. Die dag had je beter kunnen besteden aan "sales". Dus je servers in België plaatsen ondanks het feit dat het meer kost.
Persoonlijk denk ik dat het onmogelijk is om een goed draaiend bedrijf in een paar maanden op te zetten. Je hebt minstens 2 jaar nodig en voldoende geld om die jaren door te komen.
Ik zou je aanraden om je ogen goed open te houden voor "nieuwe kansen"! Over twee jaar ziet de markt er volkomen anders uit. Vaak liggen de kansen om geld te verdienen voor het rapen, maar je moet ze wel zien.
Het aller belangrijkste is verkopen ,verkopen, ... veel tijd besteden aan je bestaande en potentiële nieuwe klanten.
Mijn ervaring is dat tussen eerste contact met de potentiële klant en verkoop en het sturen van de factuur minstens 6 maanden tussen zit.
Van de 10 potentiële klanten kun je maar 1 verkoop verwachten!
Veel succes!!
Maar hoe doe je dat verkopen, verkopen, verkopen,... ?
Das net het moeilijkste van al!
Je website moet vertrouwen uitstralen.
Je moet er voor sorgen dat je dus vertrouwen krijgt!
Ook adverteren help voor verkopen, verkopen, verkopen,...
Maar hoe maak je een goede advertentie ?
Da's misschien wel het geheim van de smid. ;)Citaat:
Origineel geplaatst door bjorn
Maar hoe doe je dat verkopen, verkopen, verkopen,... ?
Das net het moeilijkste van al!
Ja kan gooed! :)
idd. een goede site is gewoon de basis om goed te verkopen en dus vertrouwen op te wekken bij de klant: één van m'n laatste projecten --> www.body-and-minds.be
Iedereen bedankt voor de talrijke tips en aanmoedigingen...
Knap gemaakt! Hoeveel vraag jij voor een website te ontwerpen ?
Zoek je een web-ontwikkelaar misschien? :)
Ja, ik kan goed spripten maar designen is bij mij een ramp.
Wel als het alleen over het designen gaat, dan wil ik wel iets regelen met je... voeg me anders toe op (zie privé bericht)
sorry heb nog niet ontvangen.
euh... heb prive bericht gestuurd hé.
Er zijn geen berichten in deze map voor deze periode.
Is er iets mis met het verzenden van pb's ? :s
James,
ik heb eerst 4,5 jaar gewerkt als zelfstandige in bijberoep. Enkele weken geleden ben ik begonnen als bvba. Het is wel een hele administratieve molen, maar nu met de ondernemingsloketten zou het vlotter moeten gaan. (van zodra alles goed draait).
Ik raad je aan om eerst minimum 1 jaar als zelfstandige in bijberoep te starten. Onder die voorwaarde kan je nadien loopbaanonderbreking nemen en krijg ge gedurende 1 jaar een vervangingsinkomen van de staat (RVA) die je mag combineren met inkomsten als zelfstandige.
= minder risico dus.
Wel kan je best onmiddellijk de bvba starten, zodat het na 1 jaar geen probleem is voor de RVA om die premie bij loopbaanonderbreking aan te vragen.
Veel succes in ieder geval!