Het waren Collega's van elkaar, niet de eigenaar.
Verder hebben we er ook niks mee gedaan.
Afdrukvoorbeeld
Het waren Collega's van elkaar, niet de eigenaar.
Verder hebben we er ook niks mee gedaan.
Zojuist een mail gekregen:
Geachte Easywayhosting,
Kunt u ervoor zorgen dat ik geen emails met daarin informatie over nagellak meer krijg?
bij voorbaat dank,
Klant...
Teruggemaild dat ze dat zelf kon verhelpen door op de knop ongewenste email te drukken, 2 uur later weer een mail dat ze er nog een had gekregen hihi
:P:P
Vers van de pers :D
Op http://www.koninklijkhuis.nl/HTML Code:<meta property="og:image" content="http://localhost/images/oglogo.png" />
Zo kreeg ik een mail van een klant die al het inkomende verkeer had geblokt incl zijn rdp poort. (was al de 2e keer)
Hallo,
Wij hebben net alles geprobeerd maar niks werkte.
Wij konden aan dit probleem helemaal niks doen. En voor de 2de keer Dit was niet met opzet gedaan.
Wij zijn hier een beetje door onderuit gezakt, omdat wij zelf een Game runnen op deze fanatastische servers.
Kunt u mij mischien ook uitleggen hoe ik de pass van de dedi kan veranderen , want ik liet mijn vrienden eerst alles doen.
Kan dit echt niet een waarschuwing zijn? want ik heb al niet veel geld meer.
Als dit niet kan:
Mail Terug:
Rekening nummer.
Reason waarom het niet kan.
Echt bedankt voor je support patrick
groetjes van naam klant
Vooral het stukje.Citaat:
Uw online veiligheid is onze prioriteit. Maar we hebben uw hulp nodig om u veilig, als onderdeel van onze veiligheid meseaurse en de overeenkomst, zodat u kunt safegurad en uw account te beveiligen tegen het comfort van uw huis of het gemak van het werk.
ons security team intriduces IP-beveiliging discussies te houden yousafe.
:drunk:Citaat:
en uw account te beveiligen tegen het comfort van uw huis of het gemak van het werk.
Met anderen worden ze willen je bestelen en zo je werk en huis laten kwijtraken, ze zijn te minste eerlijk :innocent:
Gisterenavond toch wel even krom gelegen.
Nadat ik twee maanden geleden ServeIP heb gewaarschuwt voor een lek op 'hun' server, zijn ze gisterenavond dan weer gehackt.
Ik vind het sneu voor iedereen die gehackt wordt, maar als je de beveiliging niet op orde houd, zeker nadat je er op gewezen bent, is vragen om problemen.
Vannacht is ook het Twitteraccount van ServeIP overgenomen en hernoemd naar ServeIPcrying. Dit is eenvoudig te achterhalen omdat alle oude ServeIP tweets er nog op staan en het huidige ServeIP account 'brandschoon' is.
Voor de liefhebbers heb ik nog wel wat screenshots vanaf de tablet, maar het meeste staat nog online.
Nu we het toch over lekken hebben :) (niet echt te misbruiken maar wel grappig)
http://www.groenleer.nl/whois/?actio...ipt%3E&tld=com
en gegenereert in -1329988941 seconden. Wouw dat is snel :D
Echte quantum mechanica die daar achter zit ;)
Solving it at the moment.
Solved, en nog telefoon gehad tussendoor ook.
nu.com - status registered.
Na een klik op registreren wordt wel gewoon een registratieformulier getoond, inclusief een error in de header:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/groenleer/domains/groenleer.nl/public_html/includes/modules/mod.regdomain.inc.php on line 252
Toch quantum mechanica :-))