Al làng, maar niet allemaal... Heb daar ook op zitten vloeken bij een oude HP printer/plotter (inktjet).
Afdrukvoorbeeld
Tja dat krijg je ervan als er automatisch allemaal van die ongevraagde printer meukzooi mee wordt geïnstalleerd :)
Ik zeg eraf die zooi en alleen een kale driver installeren ;)
Vandaag een prachtige uitnodiging ontvangen van Previder voor het event "Uw servers in het Verre Oosten".
Bijlage 9795
Best een goed verhaal enzo hoor mannen, maar hadden jullie er nou niet op moeten zetten waar het is?
Een adres ofzo zou wel makkelijk zijn ;)
Ook ontvangen. Wij zitten in Rotterdam. Waarom we dan voor het "verre oosten" zouden kiezen, i.p.v. de Randstad blijft onduidelijk. Scheelt dan toch net weer die ms... ;)
Ja klopt, die dingen hebben in sommige gevallen een vervaldatum, heeft niks te maken met extra app-rommel op de computer.
Die oude HP plotter had een leuke rood flikkerend lampje bij die patronen, rood was ook een kleur ;) :P
Ik was muziek aan het luisteren via Spotify, en klikt eigenlijk per toeval op Radio, ik zag dat er paar nieuwe categorieën zijn bijgekomen.
Waaronder Emo. Emo, Punk achtig en niet 'vrolijk.' Des te meer was ik verbaasd door dit, zie afbeelding :w00t:.
Bijlage 9796
Hannah Montana? WTF!
Het lijkt nogal buggy te werken, als ik van categorie naar categorie hop (bijvb 60s naar emo) heb ik alsnog 60s (ook als ik 60s uit tik):) En vraag me af hoe je tussen zender moet navigeren zonder eerst een zender af te spelen die je niet wilt hebben.
Nee het werkt allemaal erg lekker, zo krijg ik James Blund bij Country muziek??
Maar ik vond dit best wel grappig, en ik kan het zelfs reproduceren.
Als je Emo een paar keer inklink zoekt hij weer verder naar andere nummers, en daar kwam ik er nog een paar tegen van haar.
Echt een WTF moment :)
Hoe leg je je kinderen uit waar ze vandaan komen...
"Papa? Zeg me eens, hoe ben ik ontstaan?"
"Wel mijn kind, het moest er maar eens van komen, en waarom niet vandaag? Luister goed!"
Pappa en mamma zijn elkaar tegengekomen in een cybercafé.
Pappa heeft in de toiletten van dat cybercafé een verbinding gemaakt met mamma.
Op dat moment heeft mamma een paar downloads gekregen van de memorystick van pappa.
Toen pappa klaar was met uploaden, stelden we vast dat we geen firewall hadden gebruikt.
Aangezien het te laat was om te cancelen of te deleten, zaten we na negen maanden met een virus!
Ik stik zowat van het lachen! :D
Hahaha, die is wel goed ;-)
hier ook met 2 man krom van het lachen.