Triloxigen bedoeld (lijkt mij) waarom de mail server het niet deed zodat waardoor hij het via de fax moest verzenden:)
Afdrukvoorbeeld
Triloxigen bedoeld (lijkt mij) waarom de mail server het niet deed zodat waardoor hij het via de fax moest verzenden:)
Kon het niet uit je reply opmaken dus vandaar;)
Blij dat er mensen zijn die eea hier op WHT kunnen verduidelijken zo nu en dan :P
Maar broncode per fax?? tjee.. mooie techniek. hij had het niet eens met pen opgeschreven voor je?
Tja ik ken de ponskaarten ook nog. Bij de bank rits rats. hahaahaha, yes, it's offical. i'm old! :D
Maar zie er jonger uit dan de cijfers zeggen en ook ben ik young at heart dus het valt nog mee allemaal. Zeg ik nu met al drie dagen een stijve nek met vandaag de pijnlijkste dag. AU!
Hah! Da's een oude quote, I know! :) Kon ik maar zo eens geweest zijn die dat adviseerde want toen werkte ik daar ook nog :) https://kpn.schoot.org/index.php/Hoofdpagina bevat een hoop uitspraken die ik toenertijd met mijn collega's bijhield, die passen hier wel redelijk in het topic. Maargoed, ik zit bijna op de helft van 't topic dus ik moet nog even doorlezen! :)
Ik herinnerde me nog een leuk telefoon moment van twee weken terug :)
Was ik eigenlijk helemaal vergeten, maar toch maar even delen met jullie.
Ik werd gebeld door iemand van We-Dare.
Alleen wilde ik toen net gaan eten. Dus legde ik uit dat ik net wilde gaan lunchen, alleen verstond hij 'lynchen'.
"Lynchen, is het doden van een slachtoffer zonder vorm van een proces door een woedende volksmenigte. Het is een vorm van eigenrichting."
Bron: Wikipedia