De belastinginspectie is binnengevallen bij zo'n honderd bedrijven in ons land, in een grootschalig onderzoek naar fraude. Dat meldt VTM NIEUWS. Ze zouden allemaal een boekhoudprogramma gebruiken waarmee ze belastingen kunnen ontduiken: met het systeem kunnen ze namelijk ontvangsten uit de boekhouding laten verdwijnen.
Door een geheim commando in te geven in het programma zou men inkomsten uit de kassa kunnen laten verwijderen.
De belastingen zijn de fraude op het spoor gekomen. Ze zijn al bij een honderdtal bedrijven binnengevallen die het boekhoudprogramma DBFACT gebruiken, aldus VTM NIEUWS.
Voor het volledige artikel: http://www.hln.be/hln/nl/926/Geld/ar...edrijven.dhtml
----------------
Vind dat het nog lang geduurd heeft, ik denk dat dat met quasi elk programma wel mogelijk is.. een paar maanden geleden kwam ETC ook zo in het nieuws ivm fraude met hun systeem.. De belastingsinspecitie heeft zijn pijlen blijkbaar gericht op de programmatuur zelf nu en niet meer zo zeer op de oplichters zelf.. Meer op HOE ze het doen om zo op grotere schaal te kunnen pakken..

Likes:
![[BE] Belastingsinspectie valt binnen bij 100 bedrijven](https://www.webhostingtalk.nl/images/WHT_rd/misc/dT.png)

Quote
maar goed dat het aangepakt wordt.