Heeft iemand van jullie misschien ervaring met yuki.nl?
http://yuki.nl/Boekhoudvrij ondernemen
Vanaf nu kun je boekhouden zonder zelf te boeken
Met Yuki kun je ook als kleine ondernemer de administratie in huis houden zonder zelf de boekhouding te doen. Yuki neemt een hele hoop werk uit handen zodat jij je kunt focussen op de zaken die jou interesseren.
Goedkoper dan een accountant
Doordat Yuki gebruik maakt van moderne technieken kan Yuki je administratie veel goedkoper voeren dan je accountant. Je betaalt je accountant dus enkel nog voor zaken waarvoor je hem echt nodig hebt: advies en de jaarrekening.
Yuki is altijd bij
Yuki werkt vanuit het principe dat alles binnen 24 uur verwerkt moet zijn. Yuki zorgt voor boekhouding en archivering. Daarna brengt Yuki er structuur in. En waar je ook bent, je kunt altijd de financiën in de gaten houden.
Yuki is er al vanaf 35 euro per maand
Je kunt met Yuki al je gehele administratie en archief uitbesteden voor maar 35 euro per maand. Bekijk hoeveel Yuki voor jouw bedrijf kost >>
Yuki is veilig en betrouwbaar
Yuki is nauwkeurig, betrouwbaar, veilig en is erkend door wereldwijd gerenommeerde accountants en adviseurs.
http://wiki.yuki.nl/
Ik ben zelf op zoek naar een online boekhoudpakket en twijfel op dit moment nog tussen Exact Online en Unit4. Voor mij is het belangrijk dat alles vanuit één pakket gebeurd inclusief het versturen van facturen en het doen van de periodieke BTW-aangifte. De rest (salarisadministratie, jaarrekeningen) word uiteraard gewoon verzorgd door de accountant.
Bovenstaande kwam ik een tijdje geleden tegen en ik zit er nu naar te kijken en vraag me af of dit goed kan werken. Op deze manier verstuur je gewoon allkes naar Yuki en verzorgen zij en de accountant de rest. Het is maar net waar je je energie in wil steken natuurlijk.

Likes:


Quote
