Beste collega's,
Ik vroeg me af welk klanten paneel jullie hebben, of het bijvoorbeeld gekocht is, of zelf gemaakt, en wat je erin kan doen!
Groetjes Jeroen.![]()
Likes: 0
Beste collega's,
Ik vroeg me af welk klanten paneel jullie hebben, of het bijvoorbeeld gekocht is, of zelf gemaakt, en wat je erin kan doen!
Groetjes Jeroen.![]()

Ik weet wel wat je erin kan doen: klanten en informatie
Het ligt er ook aan wat je doelgroep en budget is. Voor de gemiddelde webhoster zijn er voldoende kant en klare nobrainer mini-CRM systeempjes te koop.
De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
Laatst gewijzigd door Kazuma; 12/05/08 om 15:10. Reden: typo + opmaak
Ik bedoel gebruik je Wefact o.i.d. ?
Wij hebben zelf wat laten ontwikkelen. Ons systeem doet echter puur informatievoorziening (nieuwsbrief, welke producten, verleng data, etc) en productbeheer (nieuwe producten aanvragen, opzeggen van producten, etc). Facturatie en dergelijke draaien wij apart middels Unit4.
Hier zijn al veel topics over geweest, gebruik de search eens.
Eigen paneel, zelf gebouwd.

Heb je wefact weleens gezien dit lijkt compleet niet op wefact
Ben nu bezig met zelfbouw systeem. Tot nu toe was het Access met Excel en PDF. Wil ook wel, maar nu we in de groei zitten wordt het tijd voor wat anders.
Onderandere ook uren registratie erin voor klanten.

Eigen, op maat gebouwd systeem voor administratie en facturatie.
Het belangrijkste blijft toch: wat wil je zelf met het klanten systeem? Welke service wil je verlenen voor klanten; waar mogen ze bij, wil je dat ze facturen kunnen zien en downloaden/uitprinten, bestellingen doen, moet het meteen een CRM systeem zijn enz. Er zijn uiteenlopen pakketten die alles kunnen aanbieden wat al genoemd is, maar betaal niet teveel voor iets wat je eigenlijk niet wil. Misschien is dan een eenmalige uitgave voor een op-maat systeem niet gek.
Wij gebruiken ook Wefact en is als het gaat om hosting en domeinnamen handig.
Wij ook zelfgebouwd panel naast DirectAdmin met daarin.
Overzicht producten
Upgrade producten
Overzicht facturen met live betalingsstatus
Gegevens wijzigen
Domein contacten beheren
Methode facturatie instellen (post/e-mail)
DNS beheren
AntiSpam beheren
AntiSpam extern geregistreerde domeinen beheren
Domeinen aanvragen
Spoedformulier
Dataverkeer bekijken (switchpoort)
Secundair DNS beheer
Primair DNS beheer
Powerswitch (APC)
Niet alle opties zijn voor iedereen beschikbaar omdat ze dan bijvoorbeeld een bepaald abonnement niet hebben.
En uiteraard modulair (en OO) geprogt dus kan er zo wat bij inhangen!
We hebben bewust gekozen om een product in te kopen vanwege de support en schaalbaarheid. Ook de onderhoudbaarheid is bij een extern product in onze ogen beter geregeld.
Momenteel maken we gebruik van Parallels Busines Automation System (voorheen HSP Complete) vanwege de fantastische integratie met de andere tools die we gebuiken (Virtuozzo, Plesk).